ZAAWANSOWANA TERAPIA ANTI-AGING - EGZOSOMY ASCE+Czy zabieg ANTI-AGING EGZOSOMY ASCE+ jest dla Ciebie?

Tak, jeśli chcesz natychmiastowo poprawić kondycję swojej skóry, długotrwale zregenerować i odmłodzić, rozjaśnić przebarwienia, wypłycić blizny.

Efekty zabiegu

• wygładzenie zmarszczek i poprawa jędrności skóry

• redukcja przebarwień

• przyspieszenie regeneracji blizn

• głębokie nawilżenie

Jak przygotować się do zabiegu?

Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy opalać skóry, na 5 dni przed zabiegiem nie należy stosować leków rozrzedzających krew np. aspiryny.

Na czym polega zabieg?
Egzosomy ASCE + są maleńkimi pęcherzykami zewnątrzkomórkowymi, wytwarzanymi przez komórki macierzyste. Dzięki temu, że są 1000 razy mniejsze od komórki ludzkiej, mogą swobodnie przenikać do skóry właściwej i brać udział w licznych procesach inicjujących intensywne odmładzanie skóry i redukowanie przebarwień. Dodatkowo działają regenerująco i przeciwzapalnie, idealnie sprawdzając się w zabiegach wspierających leczenie trądziku i blizn potrądzikowych. Stymulują liczne procesy naprawcze, a równocześnie są hipoimmunogenne, tzn. neutralne dla organizmu, dlatego nie wywołują alergii. Aby uzyskać intensywniejsze efekty, egzosomy wprowadzane są poprzez mezoterapie mikroigłową. Dzięki temu, wykazują jeszcze lepsze efekty terapeutyczne. Zabieg wykonywany jest na twarz, szyję, dekolt i dłonie.
Zalecana częstotliwość zabiegów

Egzosomy ASCE+ należy wykonać 3-6 razy co 2 tygodnie.

Zapraszamy na konsultację, podczas której omówimy Twój problem i dostosujemy najlepszy zabieg do oczekiwań oraz potrzeb Twojej skóry.

CENNIK:

Egzosomy ASCE+ twarz, szyja, dekolt (+dłonie gratis!) - 2000 zł

Czas zabiegu:
60min
Częstotliwość:
co 2-3 tygodnie
Cena zabiegu:
2000zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!