Katarzyna Gwiżdż-Zub

Właścicielka

Nazywam się Katarzyna Gwiżdż-Zub i jestem założycielką i właścicielką Salonu Kosmetycznego Madame Katrina. To dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, która trwa już od wielu lat. Wraz z moim zespołem staramy się stworzyć oazę piękna i relaksu dla naszych klientów. Moje 25-letnie doświadczenie w branży kosmetycznej pozwala mi oferować zabiegi najwyższej jakości. Zawsze stawiam na indywidualne podejście do każdej osoby, która odwiedza nasz salon.

Madame Katrina to nie tylko firma, to moje marzenie o miejscu, gdzie każdy może poczuć się wyjątkowo. Dzięki naszym usługom chcemy podkreślić naturalne piękno i sprawić, że każdy klient opuści nasz salon z uśmiechem na twarzy.

Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia naszego salonu. Razem z moim zespołem chcemy zadbać o Twoje dobre samopoczucie i sprawić, żebyś poczuła się tu jak w domu.Anna Sojka

Mgr Kosmetolog

„Piękno – harmonia duszy i ciała”...

Mam na imię Anna i jestem kosmetologiem od dziesięciu lat, a moja praca to nie tylko zawód, ale również pasja, która pozwala mi się rozwijać i spełniać zawodowo. Ukończyłam studia magisterskie na tym właśnie kierunku. Oprócz specjalistycznych terapii na skórę twarzy i ciała, prowadzę również konsultacje kosmetologiczne, na których uczę klientów jak odpowiednio dbać o skórę w domu.

Dodatkowo, od kilku lat systematycznie poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie podologii, aby jeszcze skuteczniej pomagać pacjentom mierzącym się z problemami paznokci czy odciskami. Największą satysfakcję czerpię z zadowolenia klientów po wizycie, co stanowi dla mnie nieustanną motywację do dalszego rozwoju. Jestem osobą otwartą, serdeczną i zawsze gotową do pomocy. Po moich zabiegach możecie oczekiwać doskonałych efektów, relaksu i uśmiechu na Waszych twarzach!Elżebieta Skupień-Schneider

Mgr Pielęgniarstwa

Jestem magistrem pielęgniarstwa, a także ukończyłam podyplomowe studia z kosmetologii estetycznej.
Doskonaliłam swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach z zaawansowanych technik mezoterapii igłowej oraz biostymulatorów tkankowych stosowanych w nowoczesnej kosmetologii. Zabiegi te dają możliwość głębokiej rewitalizacji, poprawy kondycji i wyglądu skóry bez efektu przerysowania i nienaturalnego wyglądu.

Starannie opracuję dla każdego klienta indywidualny plan pielęgnacyjny dostosowany do aktualnych potrzeb skóry i przeprowadzę go tak by uzyskać bardzo naturalny efekt odmłodzenia, jak również promienny i zdrowy wygląd. W klinice będę zajmowała się także terapiami na twarz i ciało.Kateryna Shovkoplias

Mgr Kosmetolog

Mam na imię Katia, ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia. W Madame Katrina Clinica Estetica specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych skóry twarzy, stóp, dłoni oraz zabiegach wyszczuplających ciało i modelujących sylwetkę. Uwielbiam to co robię dlatego pomimo ukończonych przeze mnie wielu dodatkowych kursów, cały czas się rozwijam i pogłębiam swoją wiedzę.

Kosmetologia to moja pasja, z zaangażowaniem śledzę najnowsze trendy. Zadowolenia klientów jest dla mnie największą motywacją, zawsze podchodzę indywidualnie do potrzeb klienta, tak aby uzyskać najlepsze efekty.
Kocham uczucie, kiedy mogę sprawiać ludziom radość, dodać pewności siebie oraz wzmocnić poczucie piękna.
Prywatnie, uwielbiam pomagać zwierzętom, posiadam dwa adoptowane, cudowne pieski, z którymi spędzam wiele czasu:)Dorota Laski

Recepcjonistka

Pozwólcie, że się przedstawię. Jestem Dorota i mam zaszczyt pełnić rolę recepcjonistki w naszym salonie kosmetycznym. To ja pierwsza witam Was przy drzwiach, zawsze z uśmiechem na twarzy i gotowa, by Was obsłużyć.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o Wasz komfort i zadowolenie. Staram się, by każda wizyta u nas była wyjątkowa i pełna relaksu. Zawsze służę radą na temat naszych usług i produktów. Czuję się zaangażowana w każdą rozmowę i troszczę się o to, byście czuli się jak w domu.

Oprócz tego, czuwam nad harmonogramem wizyt, byście zawsze mieli dogodne terminy. Nasza słynna herbata firmowa to moje małe osiągnięcie, o które dbam z wielką starannością.

Cieszę się, że mogę Was gościć w naszym salonie i sprawić, że Wasza wizyta będzie niezapomniana. Do zobaczenia!

Jestem tu, żeby Was obsłużyć jak najlepiej i sprawić, żebyście wyszli z naszego salonu z uśmiechem na twarzy. Mam nadzieję, że spędzicie tu miło czas i z przyjemnością wrócicie.
Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!