Poznaj nasz zespół!


 
 

Katarzyna Zub

właścicielka

Jestem założycielką i właścicielką salonu, posiadam ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetyki. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, oraz kwalifikacje mojego personelu nie tylko w dziedzinie kosmetyki, ale również w zakresie komunikacji, kontaktów z klientami i profesjonalnej obsługi. Klienci mogą być pewni bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów pod względem zdrowotnym jak i profesjonalnym. Kładę ogromny nacisk nie tylko na jakość usług, ale również na atmosferę jaka panuje w moim salonie, dlatego też klienci odwiedzają to miejsce chętnie i z dużą przyjemnością. Wiedzą, że mogą liczyć w każdej chwili na bezpłatne doradztwo i pomoc.


Anna Sojka

mgr kosmetolog

„Piękno – harmonia duszy i ciała”...
Kosmetologia jest nie tylko moją pracą, ale także miłością, dzięki której od dziewięciu lat rozwijam się i spełniam zawodowo. Ponadto ukończyłam studia magisterskie na tym właśnie kierunku.Prócz szeregu terapii specjalistycznych, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało, zajmuję się i ciągle rozwijam w dziedzinie podologii. Powroty zadowolonych klientów to dla mnie największa satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju. Jestem osobą otwartą, serdeczną i chętną do pomocy, uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi i spędzać z nimi swój wolny czas.


Kamila Szostak

kosmetolog

Ukończyłam Kosmetologię na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Z zamiłowaniem podchodzę do swojej pracy, która jest moją pasją. Cały czas poszerzam swoją wiedzę. Jestem artystyczną duszą, która ciągle poszukuje nowych wyzwań. Cechuje mnie duża cierpliwość oraz dążenie do wyznaczonych sobie celów. W wolnych chwilach lubię piec słodkości oraz spędzać czas z bliskimi osobami. Moimi zainteresowaniami są podróże te wielkie jak i małe oraz sport.
Dorota Laski

recepcjonistka

Pozwólcie Państwo, że przedstawię naszą Panią Dorotkę, która zarządza recepcją. To pierwsza osoba, którą spotkacie w naszym salonie. Wita wszystkich z uśmiechem, dba o klientów . Zawsze przyjaźnie nastawiona do każdego jakby nigdy nie miała gorszych dni. Ma serce na dłoni. Czuwa nad pracą salonu, rozmawia z każdym serdecznie, poleca, rejestruje. Nawet gdy brak wolnych terminów zawsze znajdzie rozwiązanie. Częstuje klientów pysznościami, a słynna herbatka firmowa w jej wykonaniu
Call Now ButtonUmów wizytę