Opinie naszych klientów

Maria

Miejsce do którego chce się wracać, wychodząc zawsze czuję się zrelaksowana. Obsługa zawsze mila i usmiechnieta. Z czystym sumieniem moge polecic ten salon 🙂

Małgorzata

Zawsze czuje się tak samo świetnie jak wychodzę z Madame Katrina:) I zawsze chętnie tam wracam:)

Kaja

Cudownie spędzony czas, bardzo pomocne, fachowe rady.

Dorota

Usługa wykonana profesjonalnie, efekt zgodny z moimi oczekiwaniami, porady wyczerpujące, przez cały czas zabiegu czułam, że jestem w „dobrych rękach”.

Bożena

Jak zwykle wspaniała obsługa, pełny relaks i szałowy efekt. Odświeżona, promienna twarz + wyraziste spojrzenie.

Aż miło spojrzeć w lusterko!

Lidia

Niezwykle profesjonalne podejście do klienta, panie bardzo mile, na pewno wrócę na monofaze i z pewnością na inne zabiegi również. Jestem bardzo zadowolona:)

Anna

Jestem bardzo zadowolona. Na pewno przyjdę ponownie i będę polecać dalej 🙂

Beata

W godzinę z Kopciuszka stałam się księżniczką! Dziękuję.

Aleksandra

Zabieg na najwyższym poziomie, personel niezwykle miły, profesjonalny, kocham ten salon!!!!!

Joanna

Spedzilam czas w przemilej relaksującej atmosferze. Twarz po ukończeniu zabiegu u Pani Kasi, pomimo codziennego zmeczenia, jak zawsze wygląda na wypoczeta i nie potrzebuje nawilżania.

Ania

Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa i wspaniały efekt!

Beata

Super zabieg z zauważalnym efektem niemal natychmiastowym. Wykonane profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam!

Maria

Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z klientem, miło i przyjemnie !!!! Podczas zabiegu można się w pełni zrelaksować przy spokojnej muzyce, zamknąć oczy i … Oczywiście POLECAM Salon Madame Katrina!!!! Pozdrawiam serdecznie 🙂

Marzena

Profesjonalna obsługa, zawsze miła i kompetentna załoga salonu kosmetycznego umili czas. Odpowiedni dobór kosmetyków i zabiegów do potrzeb klienta. Czyste wnętrza oraz sprzęt na którym Panie pracują. Za każdym razem jestem zadowolona i polecam z czystym sercem.

"Jak byłam mała marzyłam o tym, żeby zostać ambasadorem, czyli szefem dyplomatycznym pierwszej klasy, godnie reprezentować Państwo, być jednocześnie arbitrem elegantiarum, posiadać klasę i urodę. Marzenia się spełniają - zostałam ambasadorką Madame Katrina. Chciałam być ambasadorką tego Państewka, gdzie głową jest Wspaniała Kobieta, która ma godnych i perfekcyjnych ministrów w departamencie Recepcji, Zabiegów i Urody. Państewka, w którym panuje zgoda, uczciwość, szacunek, wzajemne zaufanie, a ci, którzy tu przyjeżdżają w odwiedziny wyjeżdżają piękniejsi, mądrzejsi, szczęśliwsi i planują już następną wizytę.

Czy mogłam trafić lepiej?
Ja wiem, że nie. Proszę sprawdzić.
"

Lidia Bogaczówna, po prostu.

Ambasadorka Madame Katrina Clinica Estetica

Lidia Bogaczówna