katarzyna-prezenty

BONY UPOMINKOWE, BONY PODARUNKOWE NA ZABIEGI W SALONIE KOSMETYCZNYM - ZAMÓW IDEALNY PREZENT!

 

Nie masz pomysłu na prezent? Bony upominkowe lub vouchery podarunkowe na zabiegi i masaże w Salonie Kosmetycznym

Vouchery upominkowe i bony na zabiegi kosmetyczne w Gabinecie Kosmetycznym Madame Katrina są doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Jeśli chcesz podarować ekskluzywny i nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby, to vouchery upominkowe i bony podarunkowe na zabiegi kosmetyczne w Madame Katrina są doskonałym pomysłem.

Nasz Salon oferuje szeroki wybór zabiegów, w tym masaże, pielęgnację twarzy, manicure, pedicure i wiele innych. Za pomocą bonów prezentowych można obdarować ukochaną osobę, zapewniając jej niezapomniany dzień pełen relaksu i urody.

To doskonały prezent na dzień matki, dzień kobiet, urodziny, imieniny, rocznicę, czy po prostu na dzień, w którym chcesz sprawić komuś wyjątkową przyjemność. Wizyta w Gabinecie Kosmetycznym i bon do kosmetyczki będzie świetnym pomysłem na elegancki upominek. Kup bon a my zajmiemy się resztą.

 

Zamów wyjątkowy voucher prezentowy. To idealny prezent!

W Madame Katrina Clinica Estetica proponujemy vouchery na konkretne usługi kosmetyczne lub vouchery do wybranej kwoty do wykorzystania na dowolny zabieg.

 

Bony dostępne w naszym sklepie internetowym już od 100 zł!

Idealny prezent
na każdą okazję
Cena bonu:
od 100zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!