MAKIJAŻ PERMANENTNYCzy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, jeśli masz bardzo delikatne lub nierówne brwi, męczy Cię codzienne malowanie kresek na powiekach lub pod oczami, kontur Twoich ust jest zatracony, a Ty oczekujesz intensywniejszego koloru.

Efekty zabiegu
• nadanie trwałego i naturalnego wyglądu brwi
• podkreślenie spojrzenia trwałymi kreskami na powiece górnej lub dolnej
• podkreślenie kształtu, konturu oraz koloru ust

Jak przygotować się do zabiegu?
Przed makijażem permanentnym należy zrezygnować z inwazyjnych zabiegów na twarz oraz stosowania leków rozrzedzających krew (np. aspiryny).

Na czym polega zabieg?
Makijaż permanentny to trwała metoda podkreślania brwi, oczu i ust. Zabieg jest bezpieczny i polega na wprowadzeniu pod skórę barwnika na odpowiednią głębokość. Podczas konsultacji poprzedzającej zabieg omawiany jest kształt stylizacji i kolor barwnika. Należy pamiętać, że makijaż permanentny wyłuszcza się do 14 dni po zabiegu dlatego jego ostateczny odcień będzie znacznie jaśniejszy od początkowego. Aby zapewnić komfort zabieg poprzedzony jest znieczuleniem w kremie. Cena obejmuje konsultację, zabieg i jedną korektę ustaloną do miesiąca czasu. Zabieg można wykonywać na brwi, powiekę górną, dolną i usta.

Zalecana częstotliwość zabiegów
Do miesiąca czasu po zabiegu ustalana jest korekta podczas której możliwe jest wzmocnienie odcienia makijażu. Zabieg należy odświeżać w zależności od indywidualnych potrzeb, co 1-5 lat.CENNIK:
Makijaż permanentny - od 350zł

Czas zabiegu:
60min
Częstotliwość:
jednorazowo
Cena zabiegu:
od 350zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!