LIFTING ZIMNEMCzy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, jeśli Twoja skóra jest przesuszona, szara, naczynkowa, z nierównomiernym kolorytem, spadkiem napięcia, obrzękami i zmarszczkami wokół oczu.

Efekty zabiegu
• rewitalizacja i głębokie nawilżenie
• wyciszenie rumienia i obkurczenie naczyń krwionośnych
• ujędrnienie i napięcie skóry
• lifting i wygładzenie zmarszczek
• wyrównanie kolorytu i rozjaśnienie przebarwień
• poprawa owalu twarzy
• wygładzenie skóry twarzy i szyi

Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem należy intensywnie nawadniać organizm.

Na czym polega zabieg?
Zabieg łączący w sobie terapię zimnem czyli krioterapię oraz terapię światłem led - luminoterapię. Urządzenie uwalnia zimno o temperaturze od -10°C do -18°C, które przekazywane jest do głębokich warstw skórnych. Oziębienie skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie, a tym samym lepsze wchłanianie podawanego w trakcie zabiegu serum. Dodatkowym atutem zabiegu jest terapia światłem led, czyli głęboka stymulacja skóry i jej dotlenienie. Użycie światła LED pomaga redukować oznaki starzenia, poprawia kondycję skóry oraz stymuluje ją do produkcji zwiększonej ilości kolagenu i elastyny. Dodatkowo regeneruje i wygładza skórę nadając jej zdrowy i promienny wygląd. Efektem zabiegu jest widoczne ujędrnienie, podniesienie owalu twarzy, odświeżenie oraz rozjaśnienie. Redukuje oznaki zmęczenia, szczególnie w okolicy oczu, więc jest to także zabieg idealny przed wielkim wyjściem. Zabieg wykonywany jest na twarz i szyję.

Zalecana częstotliwość zabiegów
Zabieg można wykonywać pojedynczo lub w programie pielęgnacyjnym 3-4 razy co 2 tygodnie. Najlepsze rezultaty dają terapie łączone dlatego zabieg można łączyć z innymi technologiami.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których omówimy Twój problem i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane pakiety zabiegowe.

CENNIK:
Lifting twarz + szyja - 380 zł

Czas zabiegu:
60min
Częstotliwość:
co 3-4 tygodnie
Cena zabiegu:
380zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!