LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ, ZAMYKANIE NACZYŃ, FOTOODMŁADZANIECzy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, jeśli masz przebarwienia, rumień, rozszerzone naczynia lub Twojej skórze brakuje jędrności i zauważasz zmarszczki. Zabieg idealnie sprawdzi się również jeśli zauważasz przebarwienia i wiotkość skóry na dłoniach.

Efekty zabiegu:
• rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry
• redukcja przebarwień
• redukcja rumienia
• zamknięcie naczyń
• zwężenie rozszerzonych porów
• wygładzenie zmarszczek
• ujędrnienie i napięcie skóry
• odmłodzenie i redukcja plam na dłoniach

Jak przygotować się do zabiegu?
Na miesiąc przed zabiegiem nie należy stosować produktów z kwasami lub retinolem. 4 tygodnie wcześniej należy zaprzestać stosowania suplementów z witaminą A, leków i ziół fotouczulających oraz na dwa dni przed zabiegiem leków przeciwzapalnych. Skóra poddawana zabiegowi nie może być opalona ani pokryta samoopalaczem.

Na czym polega zabieg?
Zabieg wykonywany jest wysokiej klasy urządzeniem wykorzystującym odpowiedniej częstotliwości źródło światła. Polega na bezpiecznym zamykaniu naczyń, usuwaniu rumienia i przebarwień. Technologia ta wykorzystywana jest również do nieinwazyjnego odmładzania skóry, a rezultaty widoczne są już po jednym zabiegu. Zaletą zabiegu z użyciem tej technologii jest to, że podczas jednego zabiegu możliwe jest potrójne działanie czyli równoczesne usuwanie naczyń, przebarwień i odmładzanie skóry. W przypadku starzenia się i występowania przebarwień na dłoniach, zauważa się znakomite rezultaty poprawy wyglądu skóry. Zabieg można wykonywać na twarz, szyję, dekolt, dłonie.

Zalecana częstotliwość zabiegów
Rekomendowany program pielęgnacyjny to 3-6 zabiegów co 21-24 dni. Zabiegu nie można wykonywać latem.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których omówimy Twój problem i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane pakiety zabiegowe.

CENNIK:
Usuwanie przebarwień/zamykanie naczyń - od 200zł
Fotoodmładzanie - od 800zł

Czas zabiegu:
60min
Częstotliwość:
co 3 tygodnie
Cena zabiegu:
od 200zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!