INFUZJA TLENOWA - INTENSYWNE DOTLENIENIE SKÓRYCzy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, jeśli Twoja skóra jest szara, pozbawiona blasku, zauważasz pierwsze zmarszczki i utratę jędrności.

Efekty zabiegu
• natychmiastowe wygładzenie skóry
• napięcie i rewitalizacja
• rozjaśnienie kolorytu i dotlenienie
• wygładzenie zmarszczek
• nawilżenie i odżywienie skóry

Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem należy intensywnie nawadniać organizm.

Na czym polega zabieg?
Zabieg infuzji tlenowej polega na wprowadzaniu w głąb skóry dostosowanych do jej potrzeb składników aktywnych. Zabieg jest nieinwazyjny, a preparaty wtłaczane są za pomocą czystego tlenu pod ciśnieniem 1-3 barów. Dzięki temu odpowiedni koktajl może jeszcze głębiej wniknąć w skórę bez przerywania jej ciągłości. Zabieg jest idealny przed ważnym spotkaniem, imprezą, dla każdego typu skóry i dla kobiet w ciąży. Dobór odpowiedniego koktajlu zależy zarówno od potrzeb skóry jak i oczekiwań klienta. Infuzję tlenową poprzedza oczyszczenie skóry za pomocą peelingu, a kończy odpowiednio dobrana maska. Zabieg nie wywołuje podrażnienia ani nie wymaga rekonwalescencji dlatego świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji i o każdej porze roku. Zabieg wykonywany jest w trzech wariantach, na twarz, szyję i dekolt.

Zalecana częstotliwość zabiegów
Zabiegi infuzji tlenowej można wykonywać pojedynczo lub w programie pielęgnacyjnym 3-4 razy co 2 tygodnie. Najlepsze rezultaty dają terapie łączone dlatego zabiegi można łączyć z innymi technologiami.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których omówimy Twój problem i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane pakiety zabiegowe.


CENNIK:
Infuzja tlenowa - od 380zł

Czas zabiegu:
60min
Częstotliwość:
co 3-4 tygodnie
Cena zabiegu:
od 380zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!