INNOWACYJNY ZABIEG MODELUJĄCY SKÓRĘ - BLOOMEA®Czy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, jeśli zauważasz na twarzy zmarszczki, Twoja skóra traci jędrność, masz rozszerzone pory, blizny potrądzikowe, przebarwienia lub łojotok.

Efekty zabiegu
• poprawa jędrności
• przebudowa skóry i kolagenu
• redukcja zmarszczek
• redukcja przebarwień
•redukcja blizn i przebarwień potrądzikowych
•szybkie odświeżenie skóry
• wyrównanie struktury i kolorytu skóry

Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem i w trakcie całej kuracji należy intensywnie nawadniać organizm. Na kilka dni przed zabiegiem należy odstawić wszystkie kosmetyki z retinolem, kwasami i peelingi.

Na czym polega zabieg?
Innowacyjny zabieg modelujący skórę Bloomea oparty jest na trzech różnych technologiach: makroeksfoliacja, mikrowibracja i luminoterapia. Makroeksfoliacja to pierwszy etap zabiegu, polegający na mechanicznym złuszczaniu całej powierzchni skóry poddanej zabiegowi. Intensywność zabiegu dobierana jest na podstawie typu skóry oraz jej potrzeb. Kolejnym etapem jest masaż mikrowibracyjny wtłaczający serum, stymulujący skórę, przyspieszający penetrację składników aktywnych. Równocześnie z wibracją, urządzenie emituje wiązkę światła dochodzącą do poziomu kolagenu, rozpoczynając tym samym trzecią fazę czyli proces neokolagenozy. W trakcie zabiegu stymulowana jest do produkcji nowa elastyna i fibroblasty. Zabieg zakończony jest płatem głęboko nawilżającym, dzięki czemu skóra po zabiegu jest gładka, promienna i pobudzona do pracy. Zabieg wykonywany jest na twarz i szyję.

Zalecana częstotliwość zabiegów
Innowacyjny zabieg modelujący skórę Bloomea wykonywany jest w indywidualnie zaprogramowanym planie, uwzględniającym typ skóry i jej potrzeby.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których omówimy Twój problem i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane pakiety zabiegowe.

CENNIK:
Innowacyjny zabieg modelujący skórę Bloomea - 450 zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!