ZABIEGI ZAGĘSZCZAJĄCE WŁOSYCzy te zabiegi są dla Ciebie?
Tak, jeśli zauważasz, że Twoje włosy straciły objętość, zaczęły wypadać lub chcesz zadbać, żeby zawsze były w dobrej kondycji.

Efekty zabiegów
• poprawa mikrokrążenia skóry głowy
• pobudzenie wzrostu włosów
• ograniczenie wypadania włosów
• zahamowanie procesu łysienia

Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem nie należy stosować leków rozrzedzających krem (np. aspiryny).

Na czym polegają zabiegi?
Karboksyterpia
Karboksyterapia to zabieg polegający na podskórnym podaniu dwutlenku węgla w celu wywołania kontrolowanego stanu zapalnego. Sprawdza się doskonale w walce z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów. Poprzez podskórne podanie dwutlenku węgla dochodzi do silnego pobudzenia, dotlenienia skóry głowy, a co najważniejsze, do stymulacji mieszków włosowych. Zabieg ten działa zagęszczająco na włosy, poprawia ich kondycję, zapobiega przedwczesnemu wypadaniu włosów i łysieniu.

Mezoterapia mikroigłowa
Mezoterapia mikroigłowa polega na nakłuwaniu skóry specjalnym urządzeniem w celu pobudzeniu krążenia krwi, dzięki czemu cebulka włosa zostaje odpowiednio odżywiona i dotleniona, a także dochodzi do stymulacji mieszka włosowego. Dodatkowo wprowadzana w głąb skóry ampułka przyspiesza wzrost włosa i zaopatruje cebulki w cenne substancje aktywne. Zabieg mikronakłuć owłosionej skóry głowy polecany jest w szczególności osobom, które zauważyły utratę gęstości swoich włosów, wypadanie lub kruszenie się. Mezoterapię można również wykonać jako zabieg pielęgnacyjny, aby włosy stały się zdrowe, mocne, zagęszczone i lśniące!

Zalecana częstotliwość zabiegów
Zabiegi wzmacniające włosy należy wykonywać w programie pielęgnacyjnym 4-6 razy co 7-14 dni.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których omówimy Twój problem i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane pakiety zabiegowe.CENNIK:
Zabiegi zagęszczające włosy - 300zł

Czas zabiegu:
60min
Częstotliwość:
co 3-4 tygodnie
Cena zabiegu:
od 300zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!