CZAS MĘŻCZYZN

KONSULTACJE U SPECJALISTY

KONSULTACJE U SPECJALISTY

ZABIEGI NA TWARZ

ZABIEGI NA TWARZ

ZABIEGI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

ZABIEGI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW
Zabieg stymulujący porost włosów jest dedykowany wszystkim mężczyznom z osłabionymi, przerzedzającymi się włosami oraz w pierwszej fazie łysienia typu męskiego.
Zabieg polega na dokrwieniu, odżywieniu oraz stymulacji mieszków włosowych, dzięki czemu w cebulce powstaje silniejszy, zdrowszy włos.
Seria zabiegów daje udokumentowane działanie terapeutyczne. Włosy stają się silniejsze, mocniejsze, a przez odżywienie bardziej lśniące.

DERMAPEN W WALCE Z WYPADANIEM WŁOSÓW
Dermapen to urządzenie, które pomaga pobudzić cebulki włosów do wzrostu zdrowego włosa. Za pomocą mikronakłuć zostaje pobudzone krążenie krwi, przez co cebulka włosa zostaje odpowiednio odżywiona i dotleniona, a także dochodzi do stymulacji mieszka włosowego. Dodatkowo wmasowana ampułka przyspiesza wzrost włosa i zaopatruje cebulki włosa w cenne substancje aktywne. Zabieg mikronakłuć owłosionej skóry głowy polecany jest w szczególności osobom, które zauważyły utratę gęstości swoich włosów, wypadanie lub kruszenie się. Przy odpowiedniej suplementacji i częstotliwości wykonywania zabiegów efekty są rewelacyjne! Dermapen stosowany na owłosioną skórę głowy można również wykonać jako zabieg pielęgnacyjny, aby włosy stały się zdrowe, odpowiednio nawilżone, zagęszczone i lśniące!

UWAGA! Zalecana seria składa się z ustalana jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji.

KARBOKSYTERAPIA
Karboksyterapia to doskonały zabieg w walce z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów! Poprzez podskórne podanie dwutlenku węgla dochodzi do silnego pobudzenia, dotlenienia skóry głowy, a co najważniejsze, do stymulacji mieszków włosowych. Zabieg ten działa zagęszczająco na włosy, poprawia ich kondycję, zapobiega przedwczesnemu wypadaniu włosów i łysieniu. Karboksyterapia jest również idealnym zabiegiem dla mężczyzn, zmagających się z przedwczesną utratą włosów.

UWAGA! Zalecana seria składa się z 8-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 7-10 dniowych.

Już dziś umów się na BEZPŁATNĄ konsultację i dobierz właściwą terapię!

CENNIK:
DERMAPEN - MIKRONAKŁUWANIE OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY - 250 ZŁ
KARBOKSYTERAPIA OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY - 200 ZŁ

ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ/REDUKUJĄCE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ/REDUKUJĄCE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

MASAŻ

MASAŻ
W Salonie Madame Katrina mają Państwo możliwość zrelaksować duszę i ciało podczas seansu masażu. Już po kilkunastu minutach można poczuć się odprężonym i z nową, pozytywną energią powrócić do codziennych obowiązków.

Masaże oferowane przez salon Madame Katrina:

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – relaksacyjny masaż obejmujący twarz, szyję i dekolt, zawierający techniki ujędrniające skórę, wyrównujące owal twarzy i wygładzające zmarszczki. Masaż ten poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu dochodzi do odżywienia i dotlenienia komórek skóry. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry dobierany jest odpowiedni preparat do masowania. (ok. 25min.)

Masaż relaksacyjny ciała – masaż ciała zawierający techniki relaksacyjne, rozluźniające mięśnie, odprężające ciało jak i duszę. Cudowne zapachy otulają całe ciało, a delikatny blask świec podkreśla atmosferę pozwalając oczyścić umysł i zrelaksować ciało. Są dwa warianty masażu: całościowy oraz częściowy. (ok.45 min.)

Masaż świecą – masaż opierający się na technikach relaksacyjnych, zawierający elementy rozluźniające mięśnie, zapewniający dogłębne odprężenie. Dzięki stale podgrzewanej świecy, wosk wykorzystywany do masażu ma idealną temperaturę aby dostać się w głębsze partie skóry. (ok. 45 min.)

Masaż z peelingiem – masaż relaksacyjny poprzedzony aromatycznym peelingiem ciała. Dzięki peelingowi martwy naskórek zostaje usunięty, substancje aktywne z preparatów nanoszonych podczas masażu mogą się głębiej wchłonąć, a cała skóra staje się głęboko odżywiona, nawilżona i wygładzona. (ok. 45min)

Masaż stóp – relaksacyjny masaż stóp poprawia krążenie, odpręża, pozwala się wyciszyć po stresującym dniu i zmniejsza ból stóp związany z ich nadwyrężeniem. (ok. 15min)

CENNIK:
MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU - 100 ZŁ
MASAŻ RELAKSACYJNY CIAŁA - 180 ZŁ
MASAŻ ŚWIECĄ - 180 ZŁ
MASAŻ Z PEELINGIEM - 200 ZŁ

DEPILACJA

DEPILACJA

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

ZBIEGI LECZNICZE NA STOPY

ZBIEGI LECZNICZE NA STOPY
Salon Madame Katrina zaprasza wszystkich Panów na profesjonalną pielęgnację stóp. Zabieg dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta, w zależności od kondycji skóry stóp oraz od trybu życia.
Zabieg składa się z opracowania podeszw stóp frezarką, skróceniem paznokci, wygładzeniem płytki paznokciowej oraz wycięciem skórek.
W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo w Salonie Madame Katrina narzędzia stosowane w gabinecie sterylizowane są w medycznym urządzeniu AUTOCLAVIE.

CENNIK:
PEDICURE PIELĘGNACYJNY - 125ZŁ
ZABIEG PODOLOGICZNY LECZNICZY - OD 170 ZŁ


Call Now ButtonUmów wizytę