R-FRAX - RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA NA CIAŁOCzy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, jeśli skóra Twojego ciała jest mało elastyczna, szczególnie po szybkiej utracie wagi (np. wewnętrzne strony ud, brzuch, skóra nad kolanami) lub masz rozstępy.

Efekty zabiegu
• intensywne ujędrnienie skóry
• przywrócenie gęstości i elastyczności skóry
• poprawa wyglądu skóry na brzuchu po ciąży
• redukcja rozstępów
• ujędrnienie wewnętrznych stron ud

Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem nie należy opalać skóry, stosować leków przeciwzapalnych oraz leków rozrzedzających krew. Na kilka dni przed i po zabiegu należy się intensywnie nawadniać oraz zwiększyć ilość elektrolitów w organizmie. Po zabiegu wskazane jest noszenie luźnej bawełnianej odzieży.

Na czym polega zabieg?
Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry i rozgrzewaniu tkanki za pomocą impulsu elektromagnetycznego. Dzięki temu włókna kolagenowe ulegają skróceniu, uruchamiane są procesy regeneracji skóry i produkcji nowego kolagenu. W efekcie dochodzi do silnego ujędrnienia skóry, napięcia i wygładzenia. Poprzez intensywną odbudowę kolagenu możliwa jest znaczna redukcja rozstępów, wygładzenie i rozjaśnienie. Zabieg polecany jest na brzuch, boczki, pośladki, uda.

Zalecana częstotliwość zabiegów
Rekomendowany program pielęgnacyjny to 3-6 zabiegów co 4 tygodnie. Najlepsze rezultaty dają terapie łączone dlatego R-Frax można łączyć z innymi technologiami.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których omówimy Twój problem i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane pakiety zabiegowe.

CENNIK:
R-Frax - Radiofrekwencja Mikroigłowa - 1 obszar - od 600ZŁ

Czas zabiegu:
60min
Częstotliwość:
co 3-4 tygodnie
Cena zabiegu:
od 600zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!