fbpx

Zabiegi

Zabiegi złuszczające
Zabiegi oparte na peelingach chemicznych (kwasowych) lub mechanicznych. W trosce o Państwa bezpieczeństwo zabiegi dostosowane są do męskiej skóry, uwzględniając częste podrażnienia po goleniu, grubość skóry oraz indywidualne problemy z naskórkiem.
W Salonie Madame Katrina uzyskają Państwo szczegółowe informacje jak przygotować się do zabiegu, jak pielęgnować skórę twarzy w warunkach domowych.
Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz zabiegi na produktach światowej klasy.

CENNIK:
Mikrodermabrazja twarzy - 200 ZŁ
PEELINGI KWASOWE - 200-400 ZŁ

Zabiegi oczyszczania skóry
Oczyszczanie manualne to zabieg, po którym skóra staje się gładsza, pory zostają zwężone, wyrównuje się wydzielanie sebum, a tym samym skóra jest mniej przetłuszczona. Proponujemy dwa doskonałe warianty oczyszczania manualnego oparte na zabiegach z firmy diego dalla palma - detox lub purifying. Zabieg oparty na detoxie wspomaga oczyszczanie skóry również na głębokim poziomie komórkowym i jest dedykowany skórom mieszanym z delikatnymi zanieczyszczeniami. Natomiast zabieg purifying, na bazie kwasu salicylowego polecany jest dla skór mieszanych i tłustych, trądzikowych, wymagających głębszego oczyszczenia z zaskórników otwartych i zamkniętych, prosówek, grudek i krostek.

CENNIK:
DETOX - OCZYSZCZANIE MANUALNE - 260 ZŁ
PURIFYING - OCZYSZCZANIE MANUALNE- 300 ZŁ

Pielęgnacja łuku brwiowego
Zapraszamy Panów na delikatne wyrównanie włosków łuku brwiowego z możliwością naturalnego przyciemnienia włosa, tak aby oko było bardziej wyraziste.

CENNIK:
REGULACJA/DEPILACJA ŁUKU BRWIOWEGO - 15-40 ZŁ
PRZYCIEMNIENIE ŁUKU BRWIOWEGO - 35 ZŁ
KOLORYZACJA RZĘS - 30 ZŁ
KOMPLET -55-70 ZŁ

Zabieg anti-aging
Wszystkim Panom proponujemy pełen wachlarz usług z zakresu pielęgnacji skóry twarzy. W gabinecie Madame Katrina znajdą Państwo zabiegi dotleniające, odświeżające, nawilżające, poprawiające owal twarzy.
Wszystkie zabiegi dostosowujemy do potrzeb męskiej skóry z uwzględnieniem zarostu lub podrażnień po goleniu.
Więcej informacji na temat zabiegów na twarz wykonywanych w Salonie Madame Katrina znajdą Państwo w zakładce ”STREFA KOBIET/ZABIEGI NA TWARZ”.
Depilacja
Salon Madame Katrina oferuje wszystkim Panom depilację woskiem, takich miejsc jak plecy, tors, czy pachy. Podczas każdej depilacji szczegółowo informujemy o zalecanej pielęgnacji domowej oraz gabinetowej.

CENNIK:
DEPILACJA PLECÓW - 120 ZŁ
DEPILACJA TORSU - 100 ZŁ
DEPILACJA PACH - 40-60 ZŁWięcej informacji o stosowanych woskach oraz o zabiegu depilacji znajdą Państwo w zakładce „ZABIEGI NA CIAŁO”
Zabieg stymulujący porost włosów
Zabieg stymulujący porost włosów jest dedykowany wszystkim mężczyznom z osłabionymi, przerzedzającymi się włosami oraz w pierwszej fazie łysienia typu męskiego.
Zabieg polega na dokrwieniu, odżywieniu oraz stymulacji mieszków włosowych, dzięki czemu w cebulce powstaje silniejszy, zdrowszy włos.
Seria zabiegów daje udokumentowane działanie terapeutyczne. Włosy stają się silniejsze, mocniejsze, a przez odżywienie bardziej lśniące.

DERMAPEN W WALCE Z WYPADANIEM WŁOSÓW
Dermapen to urządzenie, które pomaga pobudzić cebulki włosów do wzrostu zdrowego włosa. Za pomocą mikronakłuć zostaje pobudzone krążenie krwi, przez co cebulka włosa zostaje odpowiednio odżywiona i dotleniona, a także dochodzi do stymulacji mieszka włosowego. Dodatkowo wmasowana ampułka przyspiesza wzrost włosa i zaopatruje cebulki włosa w cenne substancje aktywne. Zabieg mikronakłuć owłosionej skóry głowy polecany jest w szczególności osobom, które zauważyły utratę gęstości swoich włosów, wypadanie lub kruszenie się. Przy odpowiedniej suplementacji i częstotliwości wykonywania zabiegów efekty są rewelacyjne! Dermapen stosowany na owłosioną skórę głowy można również wykonać jako zabieg pielęgnacyjny, aby włosy stały się zdrowe, odpowiednio nawilżone, zagęszczone i lśniące!

UWAGA! Zalecana seria składa się z ustalana jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji.

KARBOKSYTERAPIA
Karboksyterapia to doskonały zabieg w walce z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów! Poprzez podskórne podanie dwutlenku węgla dochodzi do silnego pobudzenia, dotlenienia skóry głowy, a co najważniejsze, do stymulacji mieszków włosowych. Zabieg ten działa zagęszczająco na włosy, poprawia ich kondycję, zapobiega przedwczesnemu wypadaniu włosów i łysieniu. Karboksyterapia jest również idealnym zabiegiem dla mężczyzn, zmagających się z przedwczesną utratą włosów.

UWAGA! Zalecana seria składa się z 8-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 7-10 dniowych.

Już dziś umów się na BEZPŁATNĄ konsultację i dobierz właściwą terapię!

CENNIK:
DERMAPEN - MIKRONAKŁUWANIE OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY - 200 ZŁ
KARBOKSYTERAPIA OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY - 200 ZŁ

Masaże
W Salonie Madame Katrina mają Państwo możliwość zrelaksować duszę i ciało podczas seansu masażu. Już po kilkunastu minutach można poczuć się odprężonym i z nową, pozytywną energią powrócić do codziennych obowiązków.

Masaże oferowane przez salon Madame Katrina:

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – relaksacyjny masaż obejmujący twarz, szyję i dekolt, zawierający techniki ujędrniające skórę, wyrównujące owal twarzy i wygładzające zmarszczki. Masaż ten poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu dochodzi do odżywienia i dotlenienia komórek skóry. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry dobierany jest odpowiedni preparat do masowania.

Masaż relaksacyjny ciała – masaż ciała zawierający techniki relaksacyjne, rozluźniające mięśnie, odprężające ciało jak i duszę. Cudowne zapachy otulają całe ciało, a delikatny blask świec podkreśla atmosferę pozwalając oczyścić umysł i zrelaksować ciało. Są dwa warianty masażu: całościowy oraz częściowy.

W Salonie Madame Katrina mają Państwo możliwość zrelaksować duszę i ciało podczas seansu masażu. Już po kilkunastu minutach można poczuć się odprężonym i z nową, pozytywną energią powrócić do codziennych obowiązków.

Masaże oferowane przez salon Madame Katrina:

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – relaksacyjny masaż obejmujący twarz, szyję i dekolt, zawierający techniki ujędrniające skórę, wyrównujące owal twarzy i wygładzające zmarszczki. Masaż ten poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu dochodzi do odżywienia i dotlenienia komórek skóry. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry dobierany jest odpowiedni preparat do masowania. (ok. 25min.)

Masaż relaksacyjny ciała – masaż ciała zawierający techniki relaksacyjne, rozluźniające mięśnie, odprężające ciało jak i duszę. Cudowne zapachy otulają całe ciało, a delikatny blask świec podkreśla atmosferę pozwalając oczyścić umysł i zrelaksować ciało. Są dwa warianty masażu: całościowy oraz częściowy. (ok.45 min. lub ok. 25 min.)

Masaż świecą – masaż opierający się na technikach relaksacyjnych, zawierający elementy rozluźniające mięśnie, zapewniający dogłębne odprężenie. Dzięki stale podgrzewanej świecy, wosk wykorzystywany do masażu ma idealną temperaturę aby dostać się w głębsze partie skóry. (ok. 45 min.)

Masaż gorącymi kamieniami – masaż ciała podczas którego do masowania wykorzystuje się rozgrzane do odpowiedniej temperatury kamienie. Masaż polecany dla osób prowadzących szybki i stresujący tryb życia, pozwala złagodzić napięcie mięśni, reguluje przemianę materii oraz poprawia odporność organizmu. (ok. 45 min.)

Masaż z peelingiem – masaż relaksacyjny poprzedzony aromatycznym peelingiem ciała. Dzięki peelingowi martwy naskórek zostaje usunięty, substancje aktywne z preparatów nanoszonych podczas masażu mogą się głębiej wchłonąć, a cała skóra staje się głęboko odżywiona, nawilżona i wygładzona. (ok. 45min)

Masaż dłoni – masaż dłoni zawiera techniki drenujące, skierowany jest dla osób z problemami obrzękowymi okolicy dłoni, palców, problemami krążeniowymi (uczucie zimnych rąk) oraz suchą i popękaną skórą. (ok. 15min)

Masaż stóp – relaksacyjny masaż stóp poprawia krążenie, odpręża, pozwala się wyciszyć po stresującym dniu i zmniejsza ból stóp związany z ich nadwyrężeniem. (ok. 15min)

CENNIK:
MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU - 75 ZŁ
MASAŻ RELAKSACYJNY CIAŁA - 70-130 ZŁ
MASAŻ ŚWIECĄ - 150 ZŁ
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI - 200 ZŁ
MASAŻ Z PEELINGIEM - 180 ZŁ
MASAŻ DŁONI - 30 ZŁ
MASAŻ STÓP - 45 ZŁ

Pielęgnacja dłoni
Wizytówką każdego zadbanego mężczyzny są zadbane dłonie. W Salonie Madame Katrina zapraszamy Panów na profesjonalną pielęgnację dłoni. Zabieg składa się z opiłowania paznokci, wygładzenia płytki paznokciowej oraz wycięcia skórek.
W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo w Salonie Madame Katrina narzędzia stosowane w gabinecie sterylizowane są w medycznym urządzeniu AUTOCLAVIE.

CENNIK:
MANICURE - 59 ZŁ
MANICURE JAPOŃSKI - 89 ZŁ

Pielęgnacja stóp
Salon Madame Katrina zaprasza wszystkich Panów na profesjonalną pielęgnację stóp. Zabieg dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta, w zależności od kondycji skóry stóp oraz od trybu życia.
Zabieg składa się z opracowania podeszw stóp frezarką, skróceniem paznokci, wygładzeniem płytki paznokciowej oraz wycięciem skórek.
W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo w Salonie Madame Katrina narzędzia stosowane w gabinecie sterylizowane są w medycznym urządzeniu AUTOCLAVIE.

CENNIK:
PEDICURE PIELĘGNACYJNY - 109 ZŁ
ZABIEG PODOLOGICZNY LECZNICZY - OD 160 ZŁ