PEELINGI CHEMICZNE - TERAPIA KWASOWACzy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, jeśli masz skórę mieszaną, z tendencją do przetłuszczania, rozszerzonych porów, zaskórników lub przebarwienia i zmarszczki.

Efekty zabiegu
• oczyszczenie skóry
• zwężenie porów
• redukcja zaskórników
• wyrównanie kolorytu
• rozjaśnienie przebarwień

Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem należy odstawić produkty zawierające w swoim składzie kwasy i retinol. Stosowanie antybiotyków miejscowych lub doustnych oraz leczenie retinoidami są przeciwwskazaniami do zabiegu.

Na czym polega zabieg?
Zabiegi z użyciem peelingów chemicznych mają wszechstronne zastosowanie, ponieważ poprzez odpowiednio dobrane stężenie i PH docierają w głąb skóry regulując tym samym np. procesy wytwarzania sebum, melaniny, a nawet wpływać stymulująco na produkcję kolagenu. W zależności od potrzeb skóry stosowane są gotowe mieszanki kwasów AHA i BHA lub indywidualnie dobierane do problemu monokwasy. Peelingi chemiczne zdecydowanie poprawiają kondycję i wygląd skóry, a stosując odpowiednio dobraną pielęgnację domową, efekty utrzymują się przez długi czas.

Zalecana częstotliwość zabiegów
Zabiegi kwasowe można wykonywać jednorazowo, jednak najlepsze efekty uzyskuje się w programie terapeutycznym ustalonym przez kosmetologa w odstępach co 7-14 dni.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których omówimy Twój problem i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane pakiety zabiegowe.

CENNIK:
Peelingi chemiczne (w zależności od rodzaju zabiegu) - od 280złUmów się na wizytę

Zadzwoń: +48 577 787 377


Zarezerwuj wizytę online