Madame Katrina to wyjątkowy Salon Kosmetyczny.
Łączy w sobie profesjonalizm, styl oraz niepowtarzalną atmosferę.


Jestem założycielką i właścicielką salonu, posiadam ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetyki. Przez wiele lat pracowałam jako charakteryzator telewizyjny oraz wykładałam w renomowanych krakowskich szkołach kosmetycznych.

Obecnie od ponad dziesięciu lat jestem właścicielką świetnie prosperującego salonu kosmetycznego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Krakowa- Ruczaju.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do mojej pracy zjednuję sobie liczne grono stałych i lojalnych klientów. Wśród klientów mojego salonu znajdują się aktorzy i osoby medialne. Obsługa moich klientów jest na najwyższym, europejskim poziomie. Lubię to, co robię i czerpię z mojej pracy ogromną satysfakcję.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, oraz kwalifikacje mojego personelu nie tylko w dziedzinie kosmetyki, ale również w zakresie komunikacji, kontaktów z klientami i profesjonalnej obsługi. Klienci mogą być pewni bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów pod względem zdrowotnym jak i profesjonalnym.

Kładę ogromny nacisk nie tylko na jakość usług, ale również na atmosferę jaka panuje w moim salonie, dlatego też klienci odwiedzają to miejsce chętnie i z dużą przyjemnością. Wiedzą, że mogą liczyć w każdej chwili na bezpłatne doradztwo i pomoc.