JAPOŃSKI LIFTING TWARZY – MASAŻ KOBIDOCzy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, jeśli chcesz nieinwazyjnie i natychmiastowo, wygładzić zmarszczki, napiąć skórę, zredukować opuchnięcia, wymodelować owal twarzy .

Efekty zabiegu
• lifting skóry
• redukcja zmarszczek
• poprawa owalu twarzy
• wygładzenie i odżywienie skóry
• rozluźnienie mięśni i głęboki relaks
• nawilżenie skóry

Jak przygotować się do zabiegu?
Nie ma potrzeby wcześniejszego przygotowania się do zabiegu.

Na czym polega zabieg?
Masaż Kobido to manualny, intensywny i składający się z wielu złożonych technik masaż. Nazywany też japońskim liftingiem twarzy, masaż Kobido oddziałuje nie tylko na głębokie warstwy skóry, ale również na mięśnie. Pomimo swojej intensywności, zabieg nie powinien wywoływać bólu jednak w najbardziej napiętych częściach twarzy, szyi lub dekoltu, może dawać lekkie uczucie dyskomfortu. Masaż Kobido doprowadza do głębokiej relaksacji mięśni, natychmiastowej poprawy dotlenienia i kondycji skóru, wygładzenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy i redukcji obrzęków limfatycznych. Dodatkowo głęboki relaks podczas godzinnego masażu dodatkowo wzmacnia efekt zabiegu. Zwracamy uwagę, że nasi specjaliści kształcili w Akademii Masażu pod okiem najlepszego instruktora w Polsce.

Zalecana częstotliwość zabiegów:
Masaż Kobido można wykonywać w serii 10-12 zabiegów w odstępach 7 dni lub jako pojedynczy zabieg w celu szybkiej poprawy kondycji skóry.

Zapraszamy na konsultację, podczas której omówimy Twój problem i dostosujemy najlepszy zabieg do oczekiwań oraz potrzeb Twojej skóry.

CENNIK:
Masaż Kobido - od 250zł

Czas zabiegu:
70min
Częstotliwość:
co 3-4 tygodnie
Cena zabiegu:
od 250zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!