LASER EMERGE - ZACHOWAJ SWOJĄ MŁODOŚĆCzy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, jeśli Twojej skórze brakuje napięcia i elastyczności, zauważyłaś zmarszczki, bruzdy lub blizny po trądziku albo zabiegach chirurgicznych.

Efekty zabiegu
• odmłodzenie skóry
• intensywne ujędrnienie i zagęszczenie
• redukcja zmarszczek i bruzd na twarzy
• zmniejszenie tzw. kurzych łapek w okolicy oczu
• redukcja blizn
• zwężenie rozszerzonych porów
• rozjaśnienie skóry

Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem nie należy opalać skóry, stosować leków przeciwzapalnych oraz leków rozrzedzających krew. Na kilka dni przed i po zabiegu należy się intensywnie nawadniać. Przez okres trwania cyklu zabiegowego oraz miesiąc po jego zakończeniu należy stosować filtry przeciwsłoneczne oraz chronić skórę przed słońcem.

Na czym polega zabieg?
Laser frakcyjny Emerge wytwarza mikrowiązki światła, które w sposób kontrolowany uszkadzają skórę aby zasymulować ją do regeneracji i przebudowy. Zabieg poprawia kondycję i gęstość skóry, wygładza zmarszczki, napina i ujędrnia. Potwierdzeniem skuteczności usuwania zmarszczek wokół oczu jest amerykański certyfikat FDA. Dodatkowo Laser Emerge stosowany jest w kuracjach wygładzających blizny i zwężających rozszerzone pory. Zabieg polecany jest na skórę twarzy, szyi i dekoltu oraz blizny i rozstępy na całym ciele.

Zalecana częstotliwość zabiegów
Rekomendowany program pielęgnacyjny to 3-6 zabiegów co 2-4 tygodnie. Najlepsze rezultaty dają terapie łączone dlatego laser frakcyjny Emerge można łączyć z innymi technologiami. Zabiegu nie można wykonywać latem.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których omówimy Twój problem i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane pakiety zabiegowe.CENNIK:
Laser Emerge - 150-1200złUmów się na wizytę

Zadzwoń: +48 577 787 377


Zarezerwuj wizytę online
Call Now ButtonUmów wizytę