KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA Z BADANIEM SKÓRY I ANALIZĄ PIELĘGNACJI DOMOWEJCzy konsultacja kosmetologiczna jest dla Ciebie?
Tak, jeśli nie wiesz jaki posiadasz typ skóry, masz problem z wyborem zabiegu lub chcesz dowiedzieć się jak powinna wyglądać Twoja pielęgnacja domowa i suplementacja.

Co daje konsultacja kosmetologiczna?
• diagnozę typu i stanu skóry
• propozycję pielęgnacji gabinetowej, dobór odpowiedniego zabiegu
• wskazanie indywidualnej pielęgnacji domowej z propozycją dermokosmetyków profesjonalnych
• zalecenia i propozycję suplementacji
• możliwość bezpłatnej konsultacji po określonym przez kosmetologa czasie od wdrożenia zmian

Jak przygotować się do konsultacji kosmetologicznej?
Na konsultację zaleca się przyjść z oczyszczoną skórą twarzy, bez makijażu. Należy przygotować listę stosowanych produktów do pielęgnacji domowej, przyjmowanych obecnie leków oraz ostanie wyniki badań (jeśli takie są).

Na czym polega konsultacja kosmetologiczna?
Podczas konsultacji kosmetologicznej specjalista bada skórę, ocenia jej stan oraz diagnozuje problemy. Konsultację poprzedza szeroki wywiad na temat stanu zdrowia oraz dotychczasowej pielęgnacji. Na podstawie powyższych, kosmetolog diagnozuje typ i stan skóry, przedstawia propozycję terapii gabinetowej, pomaga w dobraniu prawidłowej pielęgnacji domowej oraz suplementacji. W zależności od potrzeb, badanie skóry odbywa się manualnie lub aparaturowo. Konsultacja kosmetologiczna kwalifikująca do zabiegu, jest bezpłatna pod warunkiem realizacji zabiegu w tym samym dniu.

CENNIK:

Konsultacja kosmetologiczna z badaniem skóry i analizą pielęgnacji domowej - 200 zł

Umów się na wizytę

Zadzwoń: +48 577 787 377

Zarezerwuj wizytę online