EXUVIANCE - ZDROWA SKÓRA W KILKA CHWILZabieg dla skóry suchej i wrażliwej
Zabieg stworzony specjalnie dla skóry suchej i wrażliwej wymagającej odpowiedniej, delikatnej pielęgnacji. Podrażnienie, zaczerwienienie, brak nawilżenia wymagają skutecznego i kompleksowego działania, które jednocześnie będzie delikatne i skuteczne. Firma Exuviance Professional stworzyła zabieg, który łączony w sobie 3 kroki do idealnie nawilżonej skóry. Kwas cytrynowy delikatnie złuszcza martwy naskórek a także działa rozjaśniająco. Skóra po nałożeniu kwasu jest niezwykle promienna i odświeżona. Po etapie złuszczania następuje masaż na potrójnym serum pro-kolagenowym. Całość zabiegu zakańcza maska dostarczająca substancji aktywnych o działaniu przeciwstarzeniowym i płatki retinolowe nałożone pod oczy. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odświeżona, wygładzona i wypoczęta. Dla najlepszych efektów zalecana seria min. 3 zabiegów w odstępach 14-21 dni.

Zabieg dla skóry normalnej i mieszanej
Zabieg z kwasem migdałowym i cytrynowym został stworzony specjalnie do pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej. Gwarantuje on utrzymanie skóry w doskonałej kondycji, dzięki czemu zachowujemy młodzieńczy blask skóry i minimalizujemy jej problemy. Dzięki kompleksowi kwasu cytrynowego, glikolowego i migdałowego skóra pozostaje idealnie oczyszczona, odświeżona i złuszczona. Kolejnym krokiem po złuszczeniu jest nałożenie serum antyoksydacyjnego, które stymuluje skórę do regeneracji i odnowy. Działa ono naprawczo, redukując widoczne oznaki starzenia skóry. Wykonujemy masaż relaksacyjny, a całość zabiegu zakończona jest maską oczyszczającą z glinką i nałożeniem kremu naprawczego. Dla najlepszych efektów zalecana seria min. 3 zabiegów w odstępach 14-21 dni.

Zabieg dla skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym
Zabieg do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym „Stop naczynkom” na bazie pilingu do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym to wyjątkowa pozycja na rynku kosmetycznym. Skóry wrażliwe z problemem naczyniowym rzadko mogą poddawać się zabiegom z użyciem kwasów. W tym przypadku zabieg opiera się na peelingu na bazie kwasu migdałowego, kwasu glikolowego i glukonolaktonu. Zastosowanie specjalnej technologii kompleksów amfoterycznych, o klinicznie potwierdzonym bezpieczeństwie i skuteczności działania, umożliwia dostarczenie do skóry jeszcze większych ilości substancji aktywnych, bez ryzyka podrażnienia i uszkodzenia skóry. Dla najlepszych efektów zalecana seria min. 3 zabiegów w odstępach 14-21 dni.

Pamiętaj, jeśli nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy lub masz problem z właściwym doborem kosmetyków, zapytaj nas a my pomożemy Ci i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

CENNIK:
Zabieg dla skóry suchej i wrażliwej - 300 zł
Zabieg dla skóry suchej i wrażliwej + okolice oczu - 380 zł
Zabieg dla skóry normalnej i mieszanej - 300 zł
Zabieg dla skóry normalnej i mieszanej + okolice oczu - 380 zł
Zabieg dla skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym - 300 zł
Zabieg dla skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym + okolice oczu - 380 zł

Call Now ButtonUmów wizytę