DIEGO DALLA PALMA - ZABIEGI ODTRUWAJĄCE KOMÓRKI SKÓRY!Czy te zabiegi są dla Ciebie?

Tak, jeśli chcesz natychmiastowo i nieinwazyjnie poprawić kondycję swojej skóry, nawilżyć odżywić, napiąć i wygładzić zmarszczki.

Efekty zabiegu

• nawilżenie i odżywienie skóry

• oczyszczenie

• lifting i poprawa napięcia

• głęboki relaks i odprężenie

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem należy ściągnąć biżuterię tj. kolczyki, łańcuszek.

Na czym polegają zabiegi?

Zabiegi proponowane przez włoską firmę diego dalla palma to połączenie wyselekcjonowanych składników aktywnych, które razem z firmowymi rytuałami masażowymi tworzą holistyczne i indywidualne podejście dla każdego typu skóry. Zabiegi z linii Cell Detoxium, Puryfying, Icon Time, Fill Lift dają natychmiastowe efekty widoczne na skórze. Każdy zabieg wykonywany jest na twarz, szyję i dekolt, a specjalnie wyselekcjonowana muzyka pozwala na jeszcze większy relaks. Oczyszczanie komórkowe, dotlenienie skóry, rewitalizacja, wygładzanie zmarszczek, poprawa owalu twarzy i lifting to efekty których należy się spodziewać już po pierwszym zabiegu. Zabiegi diego dalla palma są nieinwazyjne, dzięki czemu idealnie sprawdzają się przed ważnym spotkaniem lub imprezą. Każdy zabieg wykonywany jest na twarz, szyję i dekolt.

Zalecana częstotliwość zabiegów

Zabiegi diego dalla palma można wykonywać pojedynczo lub w programie pielęgnacyjnym 3-4 razy co 2 tygodnie. Najlepsze rezultaty dają terapie łączone dlatego zabiegi można łączyć z innymi technologiami.

Zapraszamy na konsultację, podczas której omówimy Twój problem i dostosujemy najlepszy zabieg do oczekiwań oraz potrzeb Twojej skóry.

CENNIK:

Zabiegi diego dalla palma - od 320zł

Czas zabiegu:
60min
Częstotliwość:
co 1-2 tygodnie
Cena zabiegu:
od 320zł


Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!