DIEGO DALLA PALMA - ZABIEGI ODTRUWAJĄCE KOMÓRKI SKÓRY!CELL DETOXIUM
Istotnym wrogiem skóry są toksyny, które łatwo przenikają do wnętrza komórki. Szkodliwe substancje głównie pochodzą z zanieczyszczenia środowiska, a we współczesnym świecie trudno jest znaleźć miejsce, gdzie powietrze jest czyste i wolne od zanieczyszczeń.Niestety również w Krakowie poziom stężenia smogu niejednokrotnie jest przekroczony. Zanieczyszczone powietrze szkodzi również skórze powodując zmiany na poziomie komórkowym. Zabieg Cell Detoxium polega na głębokim odtruciu komórkowym, dzięki odpowiedniemu kompleksowi, który eliminuje substancje toksyczne, zalegające w skórze.Efektem zabiegu jest gładka, idealnie oczyszczona z martwych komórek i toksyn skóra, która może swobodnie oddychać. Zabieg Cell Detoxium polecany jest do każdego rodzaju skóry w celu odtoksycznienia i odpowiedniego przygotowania do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

ZABIEG NATLENIAJĄCY Z OZONIDAMI O3
idealny zabieg dla skór „miejskich”, narażonych na silne zanieczyszczenia powietrza, zmęczonych, przedwcześnie starzejących się, dla osób narażonych na ciągły stres. Jest to zabieg o działaniu szokowym w celu rozbudzenia skóry, pomaga w usuwaniu toksyn z komórek, podnosi poziom natlenienia nadając skórze naturalnego rozświetlenia, promienności, rewitalizacji oraz zdrowego wyglądu.

PURYFYING
Głęboko oczyszczający zabieg przeznaczony dla skóry mieszanej i tłustej zawierający ściągający i przeciwzapalny kwas salicylowy oraz odbudowujące i przywracające równowagę skóry probiotyki lactobacillus. Idealna kuracja dla skóry z rozszerzonymi porami, zanieczyszczeniami, zaskórnikami i wykwitami, ze skłonnością do świecenia się oraz nierównomiernego kolorytu.

ICON TIME
Linia Icon Time to odpowiedź firmy diego dalla palma professional na potrzeby skóry w każdym wieku. Z tego względu zostały stworzone 3 zabiegi w różnych wariantach do wyboru:

Rewitalizujący zabieg anty-starzeniowy ze srebrem – jeśli skończyłaś 25 lat, musisz wiedzieć, że Twoja skóra zaczyna się starzeć. Dodatkowo stres, szybki tryb życia, używki i czynniki zewnętrzne pogłębiają procesy niszczenia się komórek skóry. Aby temu zapobiec i zachować młodość skóry powinnaś wybrać właśnie ten zabieg. Jeśli Twoja skóra jest reaktywna, naczyniowa, a „rumieniec” Cię nie opuszcza jest to również idealny zabieg dla Ciebie, ponieważ błyskawicznie koi, regeneruje i nawilża podrażnioną skórę.

Zagęszczający zabieg szokowy ze złotem – idealny zabieg dla skóry po 35 roku życia. Szczególnie gdy czujesz, że Twoja skóra zaczyna tracić jędrność, staje się sucha po częstym opalaniu lub pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu albo kiedy przeszkadzają Ci niewielkie zmarszczki i bruzdy. Po zabiegu poczujesz większe napięcie skóry, głębokie nawilżenie i odżywienie, a spięcie wywołane suchością skóry zniknie w mgnieniu oka.

Anty-starzeniowy zabieg odnowy skóry z platyną – masz skórę dojrzałą i dostrzegasz na swojej twarzy oznaki upływającego czasu? Przeszkadzają Ci zmarszczki i utrata jędrności oraz brak napięcia? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to wybierz właśnie ten zabieg. Dzięki niemu Twoja skóra zacznie lepiej pracować szczególnie w okresie menopauzy lub przed nią, suchość i spięcie zostanie natychmiastowo zredukowane, a tym samym skóra stanie się głęboko nawilżona i zliftingowana.


v UWAGA! Aby osiągnąć najlepsze efekty, ilość zabiegów oraz częstotliwość ich wykonywania ustalane są po bezpłatnej, indywidualnej konsultacji kosmetologicznej przeprowadzonej przez kosmetologa.

CENNIK:
Zabiegi Diego dalla palma - 260-450zł

Call Now ButtonUmów wizytę