ALMA HARMONY XL - iPixel - PEELING LASEROWY/USUWANIE BLIZNCzy ten zabieg jest dla Ciebie?
Tak, Twoja skóra jest zmęczona, z nierównomiernym kolorytem, rozszerzonymi porami i bliznami lub wymaga odmłodzenia i odnowy.

Efekty zabiegu
• wygładzenie skóry
• rozjaśnienie kolorytu
• wyrównanie przebarwień
• zmniejszenie przetłuszczania się skóry i aktywności gruczołów łojowych
• wygładzenie zmarszczek
• redukcja blizn i rozstępów

Jak przygotować się do zabiegu?
Należy intensywnie nawilżać skórę. Na 24h przed zabiegiem nie należy stosować ibuprofenu oraz innych leków przeciwzapalnych. Po zabiegu należy dokładnie chronić skórę przed słońcem przez 4-6 tygodni.

Na czym polega zabieg?
Zabieg laserem frakcyjnym iPixel polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry w celu jej intensywnej odbudowy, regeneracji i odmłodzenia. Intensywność zabiegu jest uzależniona od kondycji skóry oraz oczekiwań. Zabieg zalecany jest w szczególności w przypadku mocno roszrzonych porów, blizn potrądzikowych, zmarszczek i utraty jędrności. Możliwe jest także skorzystanie z zabiegu peelingu laserowego, który rewelacyjnie odświeża skórę i redukuje powierzchowne niedoskonałości. Przed zabiegiem skóra jest znieczulana kremem. Laser frakcyjny iPixel można wykonywać na skórę twarzy, szyi i dekoltu oraz blizn i rozstępów na ciele.

Zalecana częstotliwość zabiegów
Rekomendowany program pielęgnacyjny to 1-3 zabiegów 4-6 razy w tygodniu. Najlepsze rezultaty dają terapie łączone dlatego laser frakcyjny iPixel można łączyć z innymi technologiami. Zabiegu nie można wykonywać latem.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których omówimy Twój problem i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane pakiety zabiegowe.

CENNIK:
iPixel - 300zł - 2000zł

Umów się na wizytę

Zadzwoń: +48 577 787 377


Zarezerwuj wizytę online