NOWOŚCI

INTRACEUTICALS - ZABŁYŚNIJ JAK GWIAZDA
Rekomendacje dla zabiegów Intraceuticals można znaleźć w najbardziej prestiżowych magazynach kobiecych i lifestyle’owych. Ulubiona marka światowych gwiazd takich jak Madonna ! Intraceuticals „Źródło Młodości” to marka, która powstała w wyniku prac australijskiego zespołu medycznego oraz kosmetologicznego. Jest to rewolucyjną metodą odmładzania skóry, polegającą na wprowadzeniu w głąb odpowiednio dobranego preparatu przy pomocy czystego tlenu. Zabiegi te gwarantują efekt liftingu, wygładzają, nadają skórze świeżość i blask. Ponadto widocznie spłycają zmarszczki, wypełniają oraz poprawiają kontur twarzy. Co więcej, każdy preparat posiada kompleks silnych antyoksydantów i witamin. Zwiększenie gęstości, jędrności i napięcia skóry jest zauważalne już po pierwszym zabiegu! Celem Intraceuticals jest zbudowanie w skórze (na różnych poziomach) 3 warstw hialuronowych. Poszczególne etapy to: 1. Odnowienie, 2. Uzupełnienie, 3. Ochrona. Są to także idealne zabiegi bankietowe przed każdym wielkim wyjściem na „czerwony dywan”. Oferujemy zabieg z serii REJUVENATE
, posiadający właściwości odmładzające, silnie nawilżające nawet bardzo wrażliwą i mocno odwodnioną skórę. Wypełnia drobne zmarszczki i odświeża okolicę ust. Kolejną doskonałą ampułką jest serum WITAMINA C+3
, dająca szybkie wygładzenie, wzmocnienie i rozjaśnienie skóry. Dedykowana jest w szczególności osobom z przedwcześnie starzejącą się skórą, niejednolitą pigmentacją lub plamami starczymi. kOLAGEN +
to kuracja odbudowująca włókna kolagenowe i elastynę, dająca silne zagęszczenie i napięcie skóry. Idealna dla osób z problemem utraty jędrności skóry, ze zmarszczkami, dla skór zmęczonych oraz poluźnionych. Zabieg daje efekt natychmiastowego liftingu twarzy. Najwyższą skuteczność metody oraz utrzymanie stałości efektów zapewnia seria sześciu zabiegów. Istnieje możliwość zakupu setu 3 lub 6 zabiegów, przy którym produkty do pielęgnacji domowej klient dostaje w prezencie. Pielęgnacja uzupełniająca jest niezwykle wydajna.

CENNIK:
REJUVENATE - GŁĘBOKIE NAWILŻENIE I LIFTING - 500 zł
BOOSTER COLLAGEN +/ WITAMINA C+3 - 550 zł
PAKIET 3 ZABIEGÓW + 3 PRODUKTY DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ - 1600 zł
PAKIET 6 ZABIEGÓW + PEŁNA PIELĘGNACJA DOMOWA - 3000 zł

OKSYBRAZJA KWASOWA
Zabieg oksybrazji kwasowej polega na wtłaczaniu peelingu fitowego oraz kwasu hialuronowego za pomocą Bioinfuzji Tlenowej, dzięki czemu uzyskuje się efekt wygładzenia, napięcia skóry, oczyszczenia oraz nawilżenia i wyrównania kolorytu. Zabieg ten również doskonale przygotowuje skórę do głębokiego wchłonięcia składników aktywnych. Zabieg można połączyć z liftingującym masażem dermotlenowym oraz klasyczną Bioinfuzją Tlenową.

CENNIK:
OKSYBRAZJA TLENOWA - 200 ZŁ
OKSYBRAZJA TLENOWA + MASAŻ DERMOTLENOWY - 250 ZŁ
OKSYBRAZJA TLENOWA + INFUZJA TLENOWA + MASAŻ DERMOTLENOWY - 400 ZŁ

ALTERNATYWA DLA BOTOKSU
Alternatywa dla botoksu to zabieg opierający się na kwasie gamma-aminomasłowym. Jego działanie polega na rozluźnieniu mięśni w celu redukcji zmarszczek mimicznych. Dzięki relaksacji mięśni, zahamowane zostają mikroskurcze, a skóra w znacznym stopniu zostaje wygładzona. Dodatkowo wpływa korzystnie na produkcję kolagenu i elastyny. Jest to bezpieczna i nieinwazyjna alternatywa dla botoksu. Zabiegi polecane są dla skór przedwcześnie starzejących się, pozbawionych jędrności, ze zmarszczkami.

CENNIK:
B-LIKE PEEL-ALTERNATYWA DLA BOTOKSU - 230 zł
B-LIKE PEEL-ALTERNATYWA DLA BOTOKSU-DELUX - 280 zł


ZABIEGI NA TWARZ

DIEGO DALLA PALMA - ZABIEGI ODTRUWAJĄCE KOMÓRKI SKÓRY !
CELL DETOXIUM
Istotnym wrogiem skóry są toksyny, które łatwo przenikają do wnętrza komórki. Szkodliwe substancje głównie pochodzą z zanieczyszczenia środowiska, a we współczesnym świecie trudno jest znaleźć miejsce, gdzie powietrze jest czyste i wolne od zanieczyszczeń.Niestety również w Krakowie poziom stężenia smogu niejednokrotnie jest przekroczony. Zanieczyszczone powietrze szkodzi również skórze powodując zmiany na poziomie komórkowym. Zabieg Cell Detoxium polega na głębokim odtruciu komórkowym, dzięki odpowiedniemu kompleksowi, który eliminuje substancje toksyczne, zalegające w skórze.Efektem zabiegu jest gładka, idealnie oczyszczona z martwych komórek i toksyn skóra, która może swobodnie oddychać. Zabieg Cell Detoxium polecany jest do każdego rodzaju skóry w celu odtoksycznienia i odpowiedniego przygotowania do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

ZABIEG NATLENIAJĄCY Z OZONIDAMI O3
idealny zabieg dla skór „miejskich”, narażonych na silne zanieczyszczenia powietrza, zmęczonych, przedwcześnie starzejących się, dla osób narażonych na ciągły stres. Jest to zabieg o działaniu szokowym w celu rozbudzenia skóry, pomaga w usuwaniu toksyn z komórek, podnosi poziom natlenienia nadając skórze naturalnego rozświetlenia, promienności, rewitalizacji oraz zdrowego wyglądu.

PURYFYING
Głęboko oczyszczający zabieg przeznaczony dla skóry mieszanej i tłustej zawierający ściągający i przeciwzapalny kwas salicylowy oraz odbudowujące i przywracające równowagę skóry probiotyki lactobacillus. Idealna kuracja dla skóry z rozszerzonymi porami, zanieczyszczeniami, zaskórnikami i wykwitami, ze skłonnością do świecenia się oraz nierównomiernego kolorytu.

HYDRATION
Zdrowie skóry zależy od funkcjonowania jej bariery ochronnej oraz integralności filmu hyrdo-lipidowego. W wyniku uszkodzenia i zmian dochodzi do przeznaskórkowej utraty wody czego wynikiem jest sucha i odwodniona skóra. Celem tego zabiegu jest odświeżenie, nawodnienie i przywrócenie dobrego samopoczucia skórom suchym poprzez bio-rewitalizację i reaktywację genów nawadniania. Po zabiegu skóra jest w pełni nawodniona, nawilżona, miękka i pełna blasku.

PERFECTION
Wolne rodniki, uszkadzają komórki skóry, powodując stres oksydacyjny i są uznawane za jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry.Dodatkowo ich liczba zwiększa się wraz z wiekiem. W wyniku utraty nawodnienia, elastyczności, czy jędrności skóra staje się sucha i dochodzi do powstawania zmarszczek. Zabieg Perfection to trójfazowy zabieg anty-rodnikowy. Jest to zabieg szokowy, z dużą koncentracją składników aktywnych m.in. Astaksantyny, Biotyny, czy witaminy C dla skór bez napięcia, z przebarwieniami i zmarszczkami. Skóra po zabiegu jest jędrna, elastyczna, promienna, zrewitalizowana, odżywiona i gładka.

LIFTING "V"
Zabieg przeznaczony dla skór dojrzałych, rozwiązujący problem utraty napięcia, zwartości i elastyczności, ponieważ z upływem czasu aktywność komórkowa spowalnia się, a systemy kotwiczące warstwy skóry oraz struktury wspomagające poluźniają się czego efektem jest wiotka skóra. Jest to zabieg podnoszący owal, ujędrniający oraz anty-grawitacyjny modelujący kontur twarzy. Ponadto wygładza zmarszczki, poprawia gęstość skóry i ma działanie liftingujące.

WHITELIGHT
Najnowszy zabieg marki diego dalla palma to intensywna kuracja twarzy szyi i dekoltu, która rozjaśnia, ujednolica oraz redukuje ciemne plamy, a dodatkowo spłyca zmarszczki. Wzbogacona o Diamentowy Kompleks Rozjaśniający, kuracja ta skierowana jest dla osób z szarą, pozbawioną życia skórą o nierównomiernym kolorycie oraz posiadająca ciemne przebarwienia. Dostępne są 3 wersje zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb skóry oraz intensywności kuracji.

CENNIK:
CELL DETOXIUM - 220 ZŁ
ZABIEG NATLENIAJĄCY Z OZONIDAMI O3 - 280 ZŁ
PURIFYING - ZABIEG GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY -240 zł
HYDRATION - 300 ZŁ
PERFECTION - 380 ZŁ
LIFTING "V" - 400 ZŁ
WHITELIGHT - ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCY - 320 zł
wHITELIGHT - ZABIEG NA PRZEBARWIENIA I PRZECIWKO PLAMOM - 350 zł
WHITELIGHT - ZABIEG ANTI-AGE NA PRZEBARWIENIA I PLAMY - 400 zł

TERAPIA KWASOWA - PEELINGI CHEMICZNE
Zabiegi z użyciem peelingów chemicznych doskonale działają na wiele problemów skórnych takich jak trądzik, przebarwienia, rozszerzone pory, nadmierne wydzielanie sebum. Niektóre z nich doskonale przeciwdziałają starzeniu się skóry, spłycają zmarszczki i poprawiają elastyczność. Aby terapia przyniosła najlepsze możliwe efekty, najważniejszy jest odpowiedni dobór kwasów oraz systematyczność. W Madame Katrina mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu kompleksowych terapii zwalczania trądziku, intensywnych przebarwień, nierównomiernej struktury skóry, oraz redukcji zmarszczek i poprawy gęstości skóry
WAŻNE! Z uwagi na różnorodność i zaawansowanie problemów skórnych, przed rozpoczęciem każdej terapii, przeprowadzany jest dokładny wywiad zdrowotny i pielęgnacyjny, dzięki czemu kosmetolog może ustalić jak najskuteczniejszy program gabinetowy oraz domowy. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje ze specjalistą.

CENNIK:
ZABIEG Z UŻYCIEM PEELINGÓW CHEMICZNYCH - 200-400ZŁ

KARBOKSYTERAPIA
Karboksyterapia polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla. Jest to niezwykle skuteczny zabieg ponieważ stymuluje skórę do samodzielnej pracy, poprzez wywołanie podskórnego, kontrolowanego stanu zapalnego. Dzięki temu dochodzi do intensywnej produkcji kolagenu i elastyny, co powoduje intensywne zagęszczenie skóry, podniesienie owalu twarzy, redukcję „chomików”, zmarszczek mimicznych i statycznych, a twarz zyskuje nowy, młodszy wygląd.
UWAGA! Aby osiągnąć najlepsze efekty należy wykonać program 6-10 zabiegów w odstępach co 10-14 dni. Intensywność oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie przez specjalistę, w zależności od problemu i stanu skóry.

CENNIK:
TWARZ - 200 ZŁ
SZYJA - 150 ZŁ
DEKOLT - 150 ZŁ
TWARZ + SZYJA - 250 ZŁ
SZYJA + DEKOLT - 200 ZŁ
TWARZ+SZYJA+DEKOLT - 300 ZŁ
OCZY - 120 ZŁ
CZOŁO/BRUZDY - 150 ZŁ
PODBRÓDEK/CHOMIKI - 150 ZŁ

INFUZJA TLENOWA
Najpopularniejszy zabieg wśród celebrytów na całym świecie! Zabieg infuzji tlenowej polega na bezbolesnym, całkowicie bezpiecznym dostarczeniu skórze niezwykle cennych substancji zawartych w specjalistycznych koncentratach.
Dodatkowo zabieg zaopatruje komórki skóry w życiodajny tlen.
Metoda iniekcji tlenowej wykorzystując najbardziej naturalny i bezpieczny dla całej populacji składnik jakim jest czysty tlen, gwarantuje możliwość zastosowania zabiegu praktycznie u każdego klienta bez względu na wiek czy rodzaj skóry.
Spektakularne efekty zabiegu to:
– intensywne nawilżanie
– dotlenienie komórek i pobudzenie procesów metabolicznych
– delikatny lifting
– efekty widoczne już po jednym zabiegu.

CENNIK:
INFUZJA TLENOWA "SIŁA JADU WĘŻA" - 300-400ZŁ
INFUZJA TLENOWA "SEKRET ŚLIMAKA" - 300-400 ZŁ
INFUZJA TLENOWA "SMOCZA KREW" - 300-400 ZŁ
INFUZJA TLENOWA "HYALOURON+R" - 300-400 ZŁ
INFUZJA TLENOWA "LASER IQ" - 300-400 ZŁ

LIFTING PRÓŻNIOWY
Spektakularny zabieg liftingujący, modelujący owal twarzy. Podczas zabiegu zostaje pobudzone krążenie krwi, skóra staje się dotleniona, nabiera zdrowego kolorytu.
Lifting próżniowy rewelacyjnie przygotowuje skórę do wchłaniania substancji aktywnych, przez co skóra dodatkowo staje się nawilżona i odżywiona.
Jest to idealny zabieg bankietowy przed ważną imprezą lub randką marzeń.
UWAGA! Aby osiągnąć najlepsze efekty ujędrnienia skóry, spłycenia zmarszczek i wygładzenia, zalecamy wykonać program 10 zabiegów raz w tygodniu. Intensywność zabiegów ustalana jest indywidualnie przez specjalistę, w zależności od problemu i stanu skóry.

CENNIK:
LIFTING PRÓŻNIOWY - 100 ZŁ
LIFTING PRÓŻNIOWY + ZABIEG PIELĘGNACYJNY - 150 ZŁ

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Mezoterapia mikroigłowa wykonywana urządzeniem dermapen polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry w celu jej rewitalizacji. Jest to bezpieczny zabieg polegający na pulsacyjnym mikronakłuwaniu skóry, w celu wprowadzenia odpowiedniego preparatu. Odpowiedni plan pielęgnacyjny zapewnia doskonałe rezultaty, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zabieg w sposób naturalny pobudza skórę do szybkiej regeneracji, wpływa na poprawę jędrności, oraz ogólnego wyglądu. Dodatkową zaletą dermapenu jest to, że zabieg nie wyklucza z codziennych obowiązków i nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji.
UWAGA! W celu zapewnienia jak największego komfortu, istnieje możliwość zastosowania znieczulenia obszaru poddawanego zabiegowi. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny. W ramach programu pielęgnacyjnego ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie przez specjalistę.

CENNIK:
TWARZ - 350 ZŁ
TWARZ + SZYJA - 450 ZŁ
TWARZ + SZYJA + DEKOLT - 550 ZŁ
ZNIECZULENIE 1 PARTII ZABIEGOWEJ - 30 ZŁ

ZABIEGI Z RETINOLEM
Zabiegi z retinolem oraz dodatkowymi substancjami pomocniczymi tj. witamina C, antyoksydanty bądź odpowiednie kwasy mają silne działanie naprawcze, a dokładny plan pielęgnacyjny ustalany jest do indywidualnych potrzeb. Retinol jest silną substancją przeciwstarzeniową, doskonale poprawia wygląd skóry, redukuje zmarszczki rozjaśnia ciemne plamy i przebarwienia oraz doskonale oczyszcza skórę. Terapie z retinolem polecane są dla skór wiotkich, pozbawionych jędrności, poszarzałych, pozbawionych blasku i świeżości. W zależności od dobranego zabiegu możliwe jest wystąpienie drobnego złuszczania bądź intensywnego złuszczania płatowego.

CENNIK:
ZABIEG Z RETINOLEM - 350 ZŁ

MIKRODERMABRAZJA
Mikrodermabrazja to mechaniczne, kontrolowane złuszczanie naskórka. Zabieg daje efekt natychmiastowego i bezbolesnego wygładzenia naskórka jak również doskonale przygotowuje skórę do głębokiego wchłaniania substancji odżywczych z kolejno nakładanych produktów.
Mikrodermabrazję można wykonać na każdym obszarze ciała dotkniętym nierównościami, grudkami, drobnymi bliznami lub w przypadku wystąpienia zapaleń okołomieszkowych np. na przedramionach.
Skóra po zabiegu natychmiast staje się aksamitnie gładka, delikatniejsza, rozjaśniona i odzyskuje promienny blask. UWAGA! Dbając o najwyższy poziom usług, w naszym salonie stosujemy najnowszy sprzęt do mikrodermabrazji z jednorazowymi nakładkami ściernymi. Dzięki tej najnowszej metodzie, mają Państwo gwarancję czystości i sterylności podczas zabiegu.
Zabieg można wykonywać pojedynczo jako odświeżenie i przygotowanie do zabiegu lub w indywidualnie ustalonym z kosmetologiem programie.

CENNIK:
MIKRODERMABRAZJA - 200 ZŁ
MIKRODERMABRAZJA Z MASKĄ ALGOWĄ - 250 ZŁ

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE
Dottore rossatore express - skóra naczyniowa i z trądzikiem różowatym
Zabieg rossatore express przeznaczony jest dla skór zarówno naczyniowych, wrażliwych, nadreaktywnych, jak i z trądzikiem różowatym. Podstwą tego innowacyjnego zabiegu jest wykorzystanie adaptogennych (zwiększających odporność skóry) właściwości cenionego w Chinach cytryńca chińskiego. Zabieg ten obniża nadreaktywość skóry, poprawia jej koloryt, odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową, dogłębnie nawilża, rozświetla, poprawia struktury kolagenu i elastyczność skóry jak również działa przeciwzapalnie.
UWAGA! Aby osiągnąć najlepsze efekty, zalecamy wykonać program 5-6 zabiegów w odstępach 7-10 dni. Intensywność zabiegów ustalana jest indywidualnie przez specjalistę stanu skóry i stopnia zaawansowanie problemu.

Zabieg pielęgnacyjny z peelingiem
Szybki zabieg pielęgnacyjny z indywidualnie dobranym do typu skóry peelingiem. Poprzez delikatne złuszczenie naskórka dochodzi do zwiększenia wchłanialności kolejno nakładanych preparatów, dzięki czemu skóra jest mocno nawilżona, odżywiona i nabiera zdrowego wyglądu. Zabieg idealny dla osób niecierpliwych, zabieganych, ze skórą szarą ziemistą i zmęczoną, chcących szybko odświeżyć i nawilżyć skórę.

CENNIK:
DOTTORE ROSSATORE EXPRESS - 200 ZŁ
ZABIEG PIELĘGNACYJNY Z PEELINGIEM - 150 ZŁ

OCZYSZCZANIE MANUALNE
Oczyszczanie manualne to zabieg, po którym skóra staje się gładsza, pory zostają zwężone, wyrównuje się wydzielanie sebum, a tym samym skóra się mniej przetłuszcza. Proponujemy dwa doskonałe warianty oczyszczania manualnego oparte na zabiegach z firmy diego dalla palma - detox lub purifying. Zabieg oparty na detoxie wspomaga oczyszczanie skóry również na głębokim poziomie komórkowym i jest dedykowany skórom mieszanym z delikatnymi zanieczyszczeniami. Natomiast zabieg purifying, na bazie kwasu salicylowego polecany jest dla skór mieszanych i tłustych, trądzikowych, wymagających głębszego oczyszczenia z zaskórników otwartych i zamkniętych, prosówek, grudek i krostek.

CENNIK:
DETOX - OCZYSZCZANIE MANUALNE- 260 ZŁ
PURIFYING - OCZYSZCZANIE MANUALNE- 300 ZŁ


TRYCHOLOGIA - PIELĘGNACJA OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY

KARBOKSYTERAPIA
Karboksyterapia to doskonały zabieg w walce z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów! Poprzez podskórne podanie dwutlenku węgla dochodzi do silnego pobudzenia, dotlenienia skóry głowy, a co najważniejsze, do stymulacji mieszków włosowych. Zabieg ten działa zagęszczająco na włosy, poprawia ich kondycję, zapobiega przedwczesnemu wypadaniu włosów i łysieniu. Karboksyterapia jest również idealnym zabiegiem dla mężczyzn, zmagających się z przedwczesną utratą włosów. Zalecana seria składa się z 8-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 7-10 dniowych.

CENNIK:
KARBOKSYTERAPIA OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY - 200 ZŁ

INFUZJA TLENOWA
Zabieg infuzji tlenowej na owłosioną skórę głowy polega na wtłaczaniu substancji aktywnych ze specjalistycznej linii trychologicznej francuskiej firmy M'onduniq, przy pomocy czystego, hiperbarycznego tlenu. Terapia z użyciem preparatów TRICOPLEX dedykowana jest osobom potrzebującym wzmocnienia oraz stymulacji w walce z wypadającymi włosami. Zabieg ten odżywia i nawilża skórę, poprawia mikrokrążenie, stymuluje wzrost i ogranicza wypadanie włosów zarówno u kobiet jak i mężczyzn oraz uelastycznia, wygładza, nadaje objętości włosom. Zabieg polecany jest w serii 8-10 zabiegów jako terapia lub pojedynczy jako odżywienie i poprawę kondycji włosów.

CENNIK:
INFUZJA TLENOWA TRICOPLEX - 180 ZŁ

DERMAPEN
Dermapen to urządzenie, które pomaga pobudzić cebulki włosów do wzrostu zdrowego włosa. Za pomocą mikronakłuć zostaje pobudzone krążenie krwi, przez co cebulka włosa zostaje odpowiednio odżywiona i dotleniona, a także dochodzi do stymulacji mieszka włosowego. Dodatkowo wmasowana ampułka przyspiesza wzrost włosa i zaopatruje cebulki włosa w cenne substancje aktywne. Zabieg mikronakłuć owłosionej skóry głowy polecany jest w szczególności osobom, które zauważyły utratę gęstości swoich włosów, wypadanie lub kruszenie się. Przy odpowiedniej suplementacji i częstotliwości wykonywania zabiegów efekty są rewelacyjne! Dermapen stosowany na owłosioną skórę głowy można również wykonać jako zabieg pielęgnacyjny, aby włosy stały się zdrowe, odpowiednio nawilżone, zagęszczone i lśniące!

CENNIK:
DERMAPEN - SKÓRA GŁOWY - 200 ZŁ


ZABIEGI NA CIAŁO

KARBOKSYTERAPIA
Zabieg karboksyterapii to HIT w walce z rozstępami, bliznami, cellulitem, miejscową otyłością oraz uporczywymi cieniami pod oczami.

Terapia dwutlenkiem węgla (CO2) została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej i kosmetologii!

Karboksyterapia polega na śródskórnym lub podskórnym podawaniu dawek CO2 pod ciśnieniem 2-3 barów za pomocą światowej klasy urządzeniu do karboksyterapii N-CDT Skin Breath. Podanie do skóry czystego CO2 powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co zwiększa się przepływ krwi, skóra staje się odżywiona, naprężona i nabiera zdrowego kolorytu.
Dodatkowo po podaniu CO2 tkanki ulegają rozwarstwieniu, co prowadzi do kontrolowanego stanu zapalnego. Efektem tego mechanizmu jest pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Konsekwencją iniekcji CO2 do skóry jest całkowity remodeling skóry podanej terapii karboksyterapii.

Obszary poddawane zabiegowi karboksyterapii:
• pośladki, uda, brzuch, łydki
• podbródek
• skóra pod oczami, kurze łapki
• owłosiona skóra głowy
• blizny i rozstępy

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu karboksyterapii są ciąża oraz niewydolność oddechowa.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo w Salonie Madame Katrina zabieg karboksyterapii wykonywany jest na sprzęcie najwyższej jakości posiadającym wszystkie atesty bezpieczeństwa przez przeszkoloną kadrę Salonu Madame Katrina.

Możliwość zakupu korzystnych cenowo pakietów zabiegowych.

CENNIK:
PIERSI - 150 ZŁ
BRZUCH - 250 ZŁ
POŚLADKI - 200 ZŁ
UDA (WYBRANA CZĘŚĆ) - 200 ZŁ
ŁYDKI - 150 ZŁ
RAMIONA - 150 ZŁ
BLIZNA - 100 ZŁ
ROZSTĘPY - 150-180 ZŁ
DŁONIE - 100 ZŁ
SKÓRA GŁOWY - 200 ZŁ

ENDERMOLOGIA
Zabieg przywracający wymarzoną gładkość skóry! Najlepsza metoda walki z cellulitem!
Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany z odpowiednią siłą zassania, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym wykazuje działanie:
- wyszczuplające
- antycelullitowe
- ujędrniające
- dotleniające
- drenujące
- modelujące
- odmładzające
- oczyszczające
- terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu

Unowocześniona technologia głowicy masującej oraz profesjonalny kombinezon zabiegowy sprawia, że w przeciwieństwie do tradycyjnego masażu próżniowego czy bańki chińskiej zabieg jest dużo bardziej przyjemny dla klienta.
Skóra po serii zabiegów staje się gładka, napięta, staje się po prostu… apetyczna i seksowna.

CENNIK:
ENDERMOLOGIA - 100-120 ZŁ
KOMBINEZON DO ENDERMOLOGII - 100 ZŁ

MASAŻE
W Salonie Madame Katrina mają Państwo możliwość zrelaksować duszę i ciało podczas seansu masażu. Już po kilkunastu minutach można poczuć się odprężonym i z nową, pozytywną energią powrócić do codziennych obowiązków.

Masaże oferowane przez salon Madame Katrina:

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – relaksacyjny masaż obejmujący twarz, szyję i dekolt, zawierający techniki ujędrniające skórę, wyrównujące owal twarzy i wygładzające zmarszczki. Masaż ten poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu dochodzi do odżywienia i dotlenienia komórek skóry. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry dobierany jest odpowiedni preparat do masowania.

Masaż relaksacyjny ciała – masaż ciała zawierający techniki relaksacyjne, rozluźniające mięśnie, odprężające ciało jak i duszę. Cudowne zapachy otulają całe ciało, a delikatny blask świec podkreśla atmosferę pozwalając oczyścić umysł i zrelaksować ciało. Są dwa warianty masażu: całościowy oraz częściowy.

Masaż świecą – masaż opierający się na technikach relaksacyjnych, zawierający elementy rozluźniające mięśnie, zapewniający dogłębne odprężenie. Dzięki stale podgrzewanej świecy, wosk wykorzystywany do masażu ma idealną temperaturę aby dostać się w głębsze partie skóry.

Masaż gorącymi kamieniami – masaż ciała podczas którego do masowania wykorzystuje się rozgrzane do odpowiedniej temperatury kamienie. Masaż polecany dla osób prowadzących szybki i stresujący tryb życia, pozwala złagodzić napięcie mięśni, reguluje przemianę materii oraz poprawia odporność organizmu.

Masaż z peelingiem – masaż relaksacyjny poprzedzony aromatycznym peelingiem ciała. Dzięki peelingowi martwy naskórek zostaje usunięty, substancje aktywne z preparatów nanoszonych podczas masażu mogą się głębiej wchłonąć, a cała skóra staje się głęboko odżywiona, nawilżona i wygładzona.

Masaż dłoni – masaż dłoni zawiera techniki drenujące, skierowany jest dla osób z problemami obrzękowymi okolicy dłoni, palców, problemami krążeniowymi (uczucie zimnych rąk) oraz suchą i popękaną skórą.

Masaż stóp – relaksacyjny masaż stóp poprawia krążenie, odpręża, pozwala się wyciszyć po stresującym dniu i zmniejsza ból stóp związany z ich nadwyrężeniem.

CENNIK:
MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU - 75 ZŁ
MASAŻ RELAKSACYJNY CIAŁA - 70-130 ZŁ
MASAŻ ŚWIECĄ - 150 ZŁ
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI - 200 ZŁ
MASAŻ Z PEELINGIEM - 180 ZŁ
MASAŻ DŁONI - 30 ZŁ
MASAŻ STÓP - 45 ZŁ

PEELING CIAŁA
Najszybsza i najprostsza metoda przywrócenia skórze całego ciała miękkości, gładkości i równego, zdrowego kolorytu. Peelig ciała wykonany w gabinecie przez profesjonalistę działa dodatkowo odprężająco, relaksacyjnie i ujędrniająco.
Jest to idealny zabieg poprzedzający ekspozycją skóry na słońce aby opalenizna miała zdrowy złoty odcień i abyśmy cieszyły się nią przez dłuższy czas.

CENNIK:
PEELING CIAŁA - 100 ZŁ

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA + FALE RADIOWE
Liposukcja ultradźwiękowa - jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w takich miejscach jak: brzuch, uda, talia, biodra, czy pośladki. Zabieg ten pozwala na bezbolesne wyszczuplanie i modelowanie sylwetki poprzez poprawę mikrokrążenia oraz przyspieszenie przemiany materii. Dodatkowo zastosowane fale radiowe powodują wytworzenie ciepła poprawiając mikrocyrkulację, dotlenienie i odżywienie. Pod wpływem wysokiej temperatury dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych jak również do stymulacji komórek skóry właściwej do odbudowy i produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu zwiększa się napięcie oraz elastyczność skóry. Efekty zabiegu: redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry, spłycenie blizn, rozstępów i zmarszczek, poprawa napięcia, elastyczności i jędrności skóry oraz poprawa i zwiększenie jej gęstości. Efekty pojawiają się stopniowo, w ciągu kilku tygodni, kiedy skóra przebudowuje się i wraca do zdrowej, optymalnej kondycji. Atutem jest długotrwałość – pod warunkiem zachowania zdrowego stylu życia i dbałości o uzyskane wyniki.

CENNIK:
BRZUCH – 180 zł

ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY TURBO SPALANIE START & REWIND
Nowa generacja nanokosmetyków (substancje czynne to m.in karnityna, kofeina, guarana, escyna, kapsaicyna oraz olejki eteryczne) działających szybko, głęboko i skutecznie, dzięki czemu możemy osiągnąć wyniki na najwyższym poziomie. Zabieg jest skuteczny w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej, utraconej jędrności, luźnej skóry, zatrzymywania nadmiaru wody w organizmie, cellulitu wodnego i tłuszczowego, kruchości naczyń włosowatych, suchej skóry, pobudzenia organizmu do szybszej przemiany materii. Już po pierwszym zabiegu widać zagęszczenie, jędrność i nawilżenie skóry, utratę w obwodzie ciała do 14 cm w zależności od determinacji i konsekwencji klienta. Wraz z optymalnie zbilansowaną dietą oraz regularnym wysiłkiem fizycznym, metoda ta intensyfikuje efekty odchudzania.

CENNIK:
ZABIEG NA CIAŁO – 250 zł
ZABIEG NA CIAŁO + RAMIONA - 350 zł


PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

MANICURE
Wypielęgnowane dłonie to wizytówka każdej zadbanej kobiety, a odpowiednio dobrany kolor lakieru rewelacyjnie poprawi nastrój.
W zależności od upodobań Pań zapraszamy na manicure wykonany metodą hybrydową, monofazą, klasycznym lakierem oraz regenerujące płytkę paznokcia: manicure japoński oraz system IBX.
W trosce o Państwa zdrowie, zabiegi manicure wykonywane są narzędziami sterylizowanymi w urządzeniu medycznym AUTOCLAV! Dzięki temu mają Państwo gwarancję czystości, sterylności oraz całkowitego bezpieczeństwa podczas zabiegu.

CENNIK:
MANICURE BIOLOGICZNY- 45 ZŁ
MANICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM - 60 ZŁ
MANICURE KLASYCZNY FRENCH - 80 ZŁ
MANICURE HYBRYDOWY - 90 ZŁ
MANICURE HYBRYDOWY - 140 ZŁ
MANICURE MONOFAZA - 70 ZŁ
MANICURE JAPOŃSKI - 80 ZŁ
MANICURE REGENERACJA SYSTEMEM IBX - 30-50ZŁ

PEDICURE
Zadbane i zdrowe stopy to gwarancja dobrego samopoczucia nie tylko latem, ale również w zimne dni. Miękka, gładka skóra pięt oraz kolorowy lakier na paznokciach sprawi, że niezależnie od sytuacji będą Panie czuć się komfortowo i pewnie siebie.
W gabinecie Madame Katrina proponujemy Paniom pedicure wykonany frezarką najlepszej jakości o bardzo dużej mocy. Tylko w naszym salonie czeka na Państwa fotel do pedicure SPA, który posiada funkcję jacuzzi oraz masażu pleców w cenie każdego pedicure!
W Naszym salonie proponujemy Paniom malowanie wykonane metodą hybrydową, monofazą, klasycznym lakierem oraz systemy regenerujące płytkę paznokcia: pedicure japoński oraz IBX.
Dodatkowo zapraszamy na odprężający peeling oraz masaż stóp.
W trosce o Państwa zdrowie, zabiegi pedicure wykonywane są narzędziami sterylizowanymi w urządzeniu medycznym AUTOCLAV! Dzięki temu, mają Państwo gwarancję czystości, sterylności oraz całkowitego bezpieczeństwa podczas zabiegu.

CENNIK:
PEDICURE KLASYCZNY Z MALOWANIEM - 110-120 ZŁ
PEDICURE HYBRYDOWY - 150-160 ZŁ
PEDICURE MONOFAZA - 130 ZŁ
PEDICURE JAPOŃSKI - 140 ZŁ
PEDICURE SPA - 150 ZŁ
PEDICURE REGENERACJA SYSTEMEM IBX - 30-50 ZŁ
PEDICURE MALOWANIE LAKIEREM - OD 20 ZŁ

PODOLOGIA
W trosce o zdrowie stóp naszych klientów, nasza kadra przeszła specjalistyczne szkolenia z zakresu podologii.

W naszym salonie pomagamy usuwać odciski i modzele, które są częstym schorzeniem związanym z np. nieodpowiednio dobranym obuwiem. Nieleczone modzele mogą być bardzo bolesne, a nawet mogą doprowadzić do stanu zapalnego w obrębie stopy. Z uwagi na to chcemy pomóc naszym klientom odnaleźć przyczynę ich powstawania oraz dostosować odpowiednią terapię i profesjonalne produkty pomagające w wyleczeniu stóp. Usuwamy również nagniotki w okolicy palców stóp, które nierzadko wywołują duży dyskomfort oraz utrudniają chodzenie.

Dużym i częstym problemem naszych klientów są pękające pięty. Prócz nieestetycznego wyglądu, nieodpowiednio leczone mogą doprowadzić do rozległych rozpadlin czyli pęknięć nagromadzonego, mocno zrogowaciałego naskórka. Schorzenie to nieprawidłowo pielęgnowane może doprowadzić do utrudnień w życiu codziennym poprzez uniemożliwienie chodzenia spowodowane silnym bólem. Głębokie pęknięcia są również idealnym podłożem do wniknięcia bakterii lub grzybów, a w efekcie rozwoju innych chorób. W naszym gabinecie pomagamy uniknąć takich sytuacji poprzez odpowiednie opracowanie stóp oraz dobór indywidualnej terapii.
W salonie Madame Katrina zajmujemy się także problemem wrastających paznokci. Coraz częściej jest to problem związany z nieprawidłowym skracaniem płytki paznokciowej. W zależności od stopnia zaawansowania dolegliwości stosujemy tamponady, rurki protekcyjne oraz klamry plastikowe korygujące wzrost paznokcia. Każdy klient jest indywidualnie pouczany o tym, jak prawidłowo pielęgnować swoje schorzenie i czego należy unikać.
W naszym gabinecie oferujemy zabieg - rekonstrukcję płytki paznokcia. Jest on polecanym klientom z kruchą i łamliwą płytką, po zabiegach chirurgicznych, kiedy występują problemy z odrośnięciem paznokcia, przy deformacjach paznokci lub uszkodzeniach mechanicznych spowodowanych np. zbyt ciasnym obuwiem, czy butami na wysokim obcasie.
Pomagamy także w leczeniu wirusa brodawczaka ludzkiego czyli tak zwanych kurzajek. Za ich powstawanie odpowiedzialne są wirusy z grupy HPV. Do zakażenia dochodzi poprzez bezpośredni kontakt np. chodzenie bez obuwia na basenie. Mogą one występować pojedynczo jednak mają tendencję do szybkiego rozprzestrzeniania się. Dlatego najważniejsze jest szybkie rozpoznanie i odpowiednie leczenie. W naszym salonie mogą Państwo również wykonać badanie mykologiczne.

Współpracujemy z laboratorium badawczym DIAGNOSTYKA.

CENNIK:
PEDICURE LECZNICZY - OD 150 ZŁ
PEDICURE CHEMICZNY - 150 ZŁ
WRASTAJĄCY PAZNOKIEĆ - 100 ZŁ


DEPILACJA ZBĘDNEGO OWŁOSIENIA

DEPILACJA WOSKIEM
Zabieg polegający na usunięciu zbędnego owłosienia za pomocą rozgrzanego wosku kosmetycznego. Podczas zabiegu usuwamy łodygę włosa wraz z cebulką, nie naruszając jego korzenia.
Do depilacji w naszym salonie stosowane są dwa rodzaju wosku: miękki w rolce oraz twardy „szpatułkowy”. Istotnym elementem zabiegu jest dostosowanie odpowiedniego rodzaju wosku dla danej osoby i typu owłosienia.
Aby zadbać o komfort klienta i zapobiec możliwemu pojawieniu się miejscowych stanów zapalnych, w naszym gabinecie po zabiegu depilacji stosujemy Folisan- silny preparat przeciwzapalny na bazie salicylanów, który łagodzi skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków.

CENNIK:
WARGA GÓRNA - 30 ZŁ
BRODA - 30 ZŁ
BRWI 25 - ZŁ
WARGA GÓRNA + BRODA/BAKI - 60 ZŁ
RĘCE DO ŁOKCIA - 50 ZŁ
CAŁE RĘCE - 80 ZŁ
PACHY - 40-60 ZŁ
ŁYDKI - 70 ZŁ
UDA - 80 ZŁ
CAŁE NOGI - 120 ZŁ
BIKINI - 50-70 ZŁ
BIKINI BRAZYLIJSKIE - 130 ZŁ
BIKINI PASEK - 110 ZŁ
PLECY - 120 ZŁ
TORS - 100 ZŁ

DEPILACJA LASEROWA
Usuwanie zbędnego owłosienia metodą laserową z wykorzystaniem lasera Light Sheer. Więcej informacji w zakładce "DEPILACJA LASEROWA". Szczegółowe ceny ustalane są indywidualnie w trakcie bezpłatnej konsultacji ze specjalistą.


CENNIK:
ŁYDKI - 400 ZŁ
UDA - 500 ZŁ
BIKINI - 250-500 ZŁ
PLECY- 600-800 ZŁ
PACHY - 200 ZŁ
BRODA - 100-250 ZŁ
WARGA GÓRNA - 100 ZŁ
RĘCE - 300-500 ZŁ
BRODAWKI SUTKOWE - 100 ZŁ
TORS - 400 ZŁ
BRZUCH - 400 ZŁ

EPILODERM - WOSK DLA SKÓR WRAŻLIWYCH
Epiloderm to fancuska marka oferująca w 100% naturalny wosk do depilacji zbędnego owłosienia. Szczególnie polecany do najwrażliwszych miejsc takich jak twarz, bikini oraz pachy. Dzięki innowacyjnej metodzie nakładania wosku można w szybki sposób pozbyć się niechcianych włosów. Co więcej, wosk przykleja się tylko do włosów (w przeciwieństwie do tradycyjnych wosków przylegających także do skóry) dlatego ból związany z depilacją jest w dużej mierze zminimalizowany, a podrażnienie po zabiegu jest prawie niewidoczne i niewyczuwalne. Depilacja naturalnym woskiem Epiloderm redukuje prawdopodobieństwo wrastania włosów i powstawania zapaleń okołomieszkowych. Jest to idealna metoda dla osób z wrażliwą skórą, które szybko i prawie bezboleśnie chcą pozbyć się niechcianego owłosienia. W naszym salonie dostępne są również łagodzące preparaty po depilacji, opóźniające odrost włosów i zmniejszające prawdopodobieństwo ich wrastania.

CENNIK:
DEPILACJA BRWI - 40 zł DEPILACJA GÓRNEJ WARGI - 40 zł
DEPILACJA BRODY - 40 zł - 60 zł
DEPILACJA ÓRNA WARGA + BRODA - 100 zł
DEPILACJA BAKI - 60 zł
DEPILACJA PACHY -60 zł
DEPILACJA BIKINI KLASYCZNE - 70 zł
DDEPILACJA BIKINI PASEK - 130 zł
DEPILACJA BIKINI BRAZYLIJSKIE - 150 zł


INNE

STYLIZACJA BRWI I RZĘS
Zabieg farbowania brwi i rzęs mający na celu upiększenie oprawy oczu i dodaniu twarzy charakteru. W naszym salonie gwarantujemy prawidłowe, równe wykonanie, dobranie odpowiedniego koloru do koloru oczu, karnacji skóry i koloru włosów.
Dodatkowo gwarantujemy najtrwalsze barwniki utrzymujące się na włoskach do trzech, czterech tygodni.

CENNIK:
HENNA BRWI - 35 ZŁ
HENNA BRWI + REGULACJA - 40 ZŁ
HENNA RZĘS - 30 ZŁ
HENNA BRWI I RZĘS I REGULACJA PĘSETĄ - 55 ZŁ
HENNA BRWI I RZĘS I DEPILACJA WOSKIEM - 65 ZŁ
REGULACJA BRWI PĘSETĄ - 15 ZŁ

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 daje naturalny efekt zagęszczenia, wydłużania i podkręcenia rzęs bez konieczności używania tuszu czy zalotki. Stylizacja rzęs 1:1 jest idealnym rozwiązaniem przed wyjazdem na urlop, ważnym wydarzeniem, imprezą, jak również na co dzień, aby w każdej chwili cieszyć się efektem wytuszowanych rzęs oraz zniewalającego spojrzenia. Jest to również idealna metoda dla pań, których naturalne rzęsy są krótkie i cienkie.
Aby utrzymać odpowiedni efekt stylizacji polecane jest uzupełnienie rzęs co 2 tygodnie.

CENNIK:
ZAŁOŻENIE RZĘS - 250 ZŁ
UZUPEŁNIENIE RZĘS - 150 ZŁ

TRWAŁA NA RZĘSY
Zabieg ten trwale podkręca naturalne rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt bardziej otwartego oka, uniesienia powieki, podkreślonego spojrzenia, optycznie wydłużonych rzęs oraz maksymalnego ich podniesienia. efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. Rewelacyjna metoda i alternatywa dla osób na co dzień używających zalotek.

CENNIK:
TRWAŁA NA RZĘSY - 150 ZŁ

MAKIJAŻ PERMANENTNY
Makijaż permanentny to rewelacyjna, trwała metoda makijażu aby podkreślić walory urody, dodać charakteru twarzy, a także aby skorygować kształt brwi lub ust. Idealnie dobrany kształt brwi poprawi nie tylko wygląd oka, ale całej twarzy, nadając jej odpowiednie proporcje. Kreski na linii rzęs "otworzą" oko i nadadzą seksapilu każdej kobiecie. Idealny dobór pigmentu ust sprawi, że usta staną się bardziej pełne, o idealnym konturze. Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich aktywnych kobiet, które lubią podkreślać swoją urodę makijażem, a nie mają czasu lub nie potrafią dobrze wykonać makijażu. Makijaż permanentny w każdych warunkach i od samego rana pozwala czuć się w pełni zadbaną i pewną siebie kobietą! W Salonie Madame Katrina zabieg wykonywany jest przy zastosowaniu najlepszej jakości sprzętu oraz barwników.
Przed zabiegiem proponujemy Państwu konsultację z doświadczoną linergistką w zakresie koloru pigmentu, kształtu brwi, kresek czy kształtu ust oraz metody wykonania makijażu.
W cenę zabiegu wliczone jest miejscowe znieczulenie kremem Emla oraz ewentualna korekta do miesiąca od wykonania makijażu.

CENNIK:
KRESKA GÓRNA - 450 ZŁ
KRESKA DOLNA - 350 ZŁ
BRWI (METODA PIÓRKOWA LUB PEŁNE WYPEŁNIENIE) - 800 ZŁ
USTA KONTUR Z WYPEŁNIENIEM - 1000 ZŁ
USTA KONTUR Z CIENIOWANIEM - 800 ZŁ

PRZEKŁUWANIE USZU
W trosce o naszych klientów w naszym salonie można przebić uszy z dwiema metodami.
Pierwsza metoda polega na pojedynczym przekłuciu każdego ucha pistoletem zaopatrzonym w kolczyki ze stali chirurgicznej.
Drugi sposób to przebicie obydwu płatków uszu w tym samym czasie pistoletem z kolczykami z antyalergicznego plastiku medycznego firmy BLOMDAHL.

Obie metody są wykonane w warunkach bezpiecznych dla zdrowia klienta!

CENNIK:
PRZEKŁUWANIE USZU - 100-180 ZŁ

MAKIJAŻ

CENNIK:
MAKIJAŻ DZIENNY - 60 ZŁ
MAKIJAŻ OKAZJONALNY - 90 ZŁ
MAKIJAŻ ŚLUBNY - 150 ZŁ
PRÓBNY MAKIJAŻ ŚLUBNY - 150 ZŁ
NAUKA MAKIJAŻU - 300 ZŁ

ELEKTROKOAGULACJA
Zabieg polega na ścinaniu białka poprzez działanie prądu wysokiej częstotliwości. Przeznaczony jest do usuwania zmian na skórze takich jak włókniaki, kaszaki, brodawki, a nawet rozszerzonych naczyń krwionośnych. W miejscu poddawanemu zabiegowi elektrokoagulacji powstaje strup utrzymujący się od kilku do kilkunastu dni, a odpowiednio pielęgnowany, ustępuje bez pozostawienia blizny.

CENNIK:
ELEKTROKOAGULACJA - OD 70 ZŁ

KOMPUTEROWA ANALIZA SKÓRY "NATI"
Analizer Nati to kompleksowe urządzenie do komputerowej diagnostyki kosmetologicznej. Wykorzystuje nowoczesny system pomiarów fizycznych oraz nowoczesną kamerę cyfrową. Obrazuje indywidualne potrzeby oraz określa program pielęgnacji gabinetowej a także domowej. Badane parametry to: nawilżenie, struktura, natłuszczenie, złuszczanie, pory, zmarszczki. Posiada funkcję porównania pomiarów u danego Klienta oraz drukuje całą analizę dla klientki.

CENNIK:
KOMPUTEROWA ANALIZA SKÓRY - 20 ZŁ


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress